Ödevimm var!! Yardım Edin!!

Konu 'İngilizce Ders Notları' bölümünde KüBrA**GüNeY tarafından paylaşıldı.

1. KüBrA**GüNeY

KüBrA**GüNeY Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

TÜRKÇESİNİ ÇEVİRİR MİSİNİZ lütfen yardım edin ACİLL

DEAR JANET
    MY NAME'S DEFNE. I'M 13 YEARS OLD AND I'M ANTALYA,TURKEY.I'M TURKISH.ANTALYA İS İN THE NORTH OF TURKEY.
    LET ME WRİTE ABOUT MYSELF.EVERY MORNING I LEAVES HOME AT 7:00 AND GOES THE SCHOOL ON BUS. MY LESSONS START ON 8:00 MY SCHOOL FINISHES AT 4:00 P.M. ı GET HOME AT 5:00 I HAVE MY DINNER THEN I DOES MY HOMEWORK I READ TV AND GO TO BED EARLY
    I LIKE LISTENING TO POP MUSIC. MY FAVORITE POP STAR ARE BEYONCE. DO YOU LIKE LISTENING TO POP MUSIC?
    THERE ARE 4 PEOPLE İN MY FAMILY.MY MOTHER , MY FATHER, MY SISTER AND ME. MY FATHER'S IS A DOCTOR AND MY MOTHER IS A TEACHER.MY SISTER IS A STUDENT. WHAT ABOUT YOURS FAMILY?
    I'M LOOKING FORWARD TO YOUR LETTER.

LOVE,

DEFNE
  2. M3LiS

M3LiS Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    googleden çewir işte.d
  3. melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Sevgili Janet
    Benim adım defne.13 yaşındayım ve Antalya'da yaşıyorum.(I am Antalya olmaz I live in antalya olur).Türk'üm.Antalya Türkiye'nin kuzeyindedir.Sende bana yaz.Her sabah 7'de evden çıkıp sevise biniyorum.Okulum 8'de başlayıp 16'da bitiyor.Eve 17de geliyorum.Öğle yemeği yiyorum,ödev yapıyorum, kitap okuyor ve televizyon izliyorum.(I read tv olmaz.I read book and I watch tv olur) ve erkenden yatağa giriyorum.Pop müzik dinlerim.Beyonce en sevdiğim şarkıcıdır.Sen de Pop müzik dinler misin?(THERE ARE 4 PEOPLE İN MY FAMILY bu cümleyi kaldır bunun yerine I sitting my family yaz)Ailemle oturuyorum.Annem,babam, kız kardeşim ve ben.Babam doktor, annem öğretmen.Kız kardeşim öğrenci.Senin ailen nasıl? (I'M LOOKING FORWARD TO YOUR LETTER. bu cümle bir terimdir)Cevabını 4 gözle bekliyorum- senden mesaj bekliyorum -sende bana yaz vs.bunlardan birisini getir.

SEvgilerimle
    Defne
  4. maNga_girL

maNga_girL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Antalya Türkiye'nin güneyinde değil miydi ?:confused:
  5. obirgizmidir

obirgizmidir Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Janet
    Benim adım Defne.Ben 13 yaşındayım ve Türkiye'de Antalya'da yaşıyorum(Yanlışlık var I am living veya I live olması lazım).Ben Türk'üm.Antalya Türkiye'nin kuzeyinde(Güneyinde ama ben öyle yazdığı için böyle çeviri yaptım.).İzin ver kendi hakkımda yazayım(Türkçesi biraz garip ama tam olarak böyle).Her sabah evden 7'de çıkıp otobüsle okula gidiyorum(Goes değil Go olmalı).Benim dersim 8'de başlar ve okulum öğleden sonra 4'te biter.Saat 5'te eve geliyorum,yemek yedikten sonra ödevlerimi yapıyorum,televizyon izliyorum(Watch T.V. olmalı) ve erkenden yatağa gidiyorum.
    Pop müzik dinlemeyi severim.Favori Pop yıldızım Beyonce.Sen pop müzik dinlemeyi seviyor musun?
    Ailemde 4 kişi var.Annem,babam,kız kardeşim ve ben.Babam bir doktor ve annem bir öğretmen.Kız kardeşim bir öğrenci.Senin ailen nasıl?(Yani senin ailenden ne haber gibi).Mektubunu dört gözle bekliyorum.

Sevgilerimle,

DEFNE
  6. sansarbaba38

sansarbaba38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    CEVAP:Sevgili Janet
    Benim adım defne.13 yaşındayım ve Antalya'da yaşıyorum.(I am Antalya olmaz I live in antalya olur).Türk'üm.Antalya Türkiye'nin kuzeyindedir.Sende bana yaz.Her sabah 7'de evden çıkıp sevise biniyorum.Okulum 8'de başlayıp 16'da bitiyor.Eve 17de geliyorum.Öğle yemeği yiyorum,ödev yapıyorum, kitap okuyor ve televizyon izliyorum.(I read tv olmaz.I read book and I watch tv olur) ve erkenden yatağa giriyorum.Pop müzik dinlerim.Beyonce en sevdiğim şarkıcıdır.Sen de Pop müzik dinler misin?(THERE ARE 4 PEOPLE İN MY FAMILY bu cümleyi kaldır bunun yerine I sitting my family yaz)Ailemle oturuyorum.Annem,babam, kız kardeşim ve ben.Babam doktor, annem öğretmen.Kız kardeşim öğrenci.Senin ailen nasıl? (I'M LOOKING FORWARD TO YOUR LETTER. bu cümle bir terimdir)Cevabını 4 gözle bekliyorum- senden mesaj bekliyorum -sende bana yaz vs.bunlardan birisini getir.

SEvgilerimle
    Defne

Sayfayı Paylaş