Öğretmen sorunu

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde Zehr-i zakkum tarafından paylaşıldı.

1. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44

Merhaba arkadaşlar,
    Biz bugün geometri sınavı olduk ve benim sınavdan 100 almam gerek.Kesinlikle eminim yani. E-okula girdim, 10 yazmış hoca 2.sınav notuna. Ama 10 almamın imkanı yok yani. Bir de sınıfta en iyi benim, diğer tembellere 60 vermiş. Annem yarın okula gidecek.Eğer hoca kopya falan derse, düşük vermeden önce uyarması gerekirdi -ki kopya çekmedim. Arkadaşa kopya verdim sadece.Ki uyarmadı falan.Sizce ne yapmalıyım?
  2. Özel Üye Esra

Özel Üye Esra Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83

Sana bu kadar düşük, kopya çekenlere de senden yüksek bir not vermesi çok büyük bir haksızlık. Öğretmenle bir konuşulması çok faydalı olur. Sorun düzelir inşallah. :)
    Zehr-i zakkum bunu beğendi.
  3. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    Peki e-okula girme günü bugün son değil mi?
  4. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    Neden? Belki hoca beni önemsemez. Zaten adamın kulağında kulaklık bir şey taktığı yok.
  5. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    Yok ya kopya kopya verdiklerim 80-85 aldı. Yani kopyadan olsa onlarda düşük almalı. Sanırım haklısın kendimi korkak gibi göstermiş olurum.Yarın bir gideyim eğer hoca beni takmazsa annemi arayayım o gelsin. :) Çok teşekkür ederim, çok sağolun :)
    S. Moderatör Dilek bunu beğendi.
  6. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    Ard arda mesaj atmak gibi oluyor ama kafama bir şey takıldı, eğer hoca değiştirmezse ben napabilirim? Yani nereye şikayet edebilirim?
  7. Gamze**

Gamze** Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

benim sınavdan 100 almam gerek.Kesinlikle eminim yani. E-okula girdim, 10 yazmış hoca 2.sınav notuna. Ama 10 almamın imkanı yok yani.
    Genişletmek için tıkla...
    Canım 100 bekliyorsan ve 10 yazmışsa hocan eksik yazmışta olabilir ..

Mesela psikoloji hocamız ; bir kız 74 almış ama hoca 7 diye girmiş . Arkadaşım konuştu . Hoca kendisi söyledi birkaç tane daha olmuş öyle , ben eksik girmişim yanlışlık olmuş bazılarında tuşa tam basamamışım felan dedi.

Muhtemelen öyledir diye düşünüyorum .
  • Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    Öyle olabilir ama bugün son gün diyorlar e-okul için. Bir de ders içi performansa 40 vermiş. Kafasına göre. Sınıfta sadece 4 kişi derse katılıyoruz ve 40 verdi. Bu da hata :)
  • Gamze**

Gamze** Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0
    Evet son günler ama bugün son değil sanırım . Yarın gider gitmez hocanla konuş bence , kağıdına bak .. Olmadı Dilek 'inde dediği gibi dilekçe verirsin :)
  • Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    Yarın konuşacağım düzeltmezse nereye dilekçe vereceğim, okula mı milli eğitime falan mı?
  • Sayfayı Paylaş