Öğretmenlerim Yardım !

Konu 'Öğretmenler Odası' bölümünde xDxS tarafından paylaşıldı.

1. xDxS

xDxS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar ayağımı kırdım ortalama 1,5 - 2 Ay Okula Gidemiyeceğim Rapor Alıcam Fakat Sınav Olucaz Ben Sınavlara Nasıl Haazırlanıcam Bu Süre İçerisinde Hiç Bir Konuları Bilmiyorum Lise1'Deyim Daha Bana Konuları Iyı Anlatan Bir Internet Sıtesı Onerırmsınızı ?

Bıde konu anlatımlı kitap alıcam.
    Hem konu anlatımlı hemde sorusu bol olan bir yayınevi ve bütün dersler ortalama kaç TL tutar?

Nereye açacağımı bilemedim buraya açtım kilitlemezseniz sevinirim.
  2. Lizard King

Lizard King Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    444
    Ödül Puanları:
    36
    Geçmiş olsun.
    İnternet üzerinden çalışmaktan ziyade, sana önerim kitap üzerinden notlar çıkarıp çalışman daha iyi olur, çünkü internette ister istemez dikkatin ve konsantren dağılır ve verim alamazsın pek. Sözel dersler için kitaptan çalışmanı öneririm özellikle, sayısallar için internette bol miktarda video anlatım konuları var kitaptan belki birşey anlamayabilirsin. Yayın konusunda Güvender ve Fem simetri önerebilirim fiyat konusunda bilgim yok, tekrar geçmiş olsun.
  3. berkece

berkece Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun.
    Bende 9.sınıfım öncelikle bende Lizard King'e katılıyorum. Kaynak önerisi olarak esenin kitapları gayet iyi şahsen ben onları kullanıyorum öğretmenlerimizde onları önerdi zaten.Birde Zambak geometri soru bankasını kullanıyorum yine oda çok iyi.Bilindik yayınları alman daha iyi olur.Fiyat konusunda bir şey söyleyemeyeceğim pek bilgim yok. Tekrar geçmiş olsun.
  4. мєℓєzρяєηѕ

мєℓєzρяєηѕ Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Kitaplardan internetten bir yere kadar verim alabilirsin maalesef :( Ama Lizard Kinge katılıyorum kitaptan çalışman daha iyi olur. Geçmiş olsun...

Sayfayı Paylaş