Okuldaki anılarınız (=

Konu 'Oyunlar' bölümünde Desert Rain.* tarafından paylaşıldı.

1. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Okuldaki anılarınız (=

Arkadaşlar okulda yaşadığınız , birileri ile paylaşmak istediğiniz anılarınızı, bizimle paylaşabilirsiz (=
  2. dj_pelin

dj_pelin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.733
    Ödül Puanları:
    113
    Bir sürü cadılığım var bilmem ki hangisini anlatayım :):)

Neyse aklıma gelsin yazarım :):)
  3. Desert Rain.*

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    rezillikte sınır yoktur değil mi işte ispatı :eek:

tenefüsteydik sevmesemde sakız çiğniyordum işte arkadaş hadi şu soruyu hocaya soralım dedi ben tabi hemen atladım hangi hocaya falan konuştuk aşağı iniyoruz hocanın her zaman olduğu bir yer var ki sormayın :D oraya gidiyoruz ama ben sakızı ağzımda tutuyorum çiğnemiyorum karşıdan beden hocamız geliyor ve merdivende üçümüz varız hoca bana gülerek bakıyordu sonra birden sakızı çıkar demesin mi arkadaşta bende önce şok olduk ne oluyor gibisinden ... işte okul binasından çıktık ben o şokla sakızı patlattım :D meğer hoca geri dönmüş "kızım..!" demesin mi o sesi duymamla sakızı yutmam bir olmuş :D
    nar çiçegi123 bunu beğendi.
  4. `Crescent~

`Crescent~ Üye

Beğenileri:
    662
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Ankara
    Geçenlerde kızlarla kırtasiyeye gitmiştik. İşimiz bitti çıktık.Okulun oraya doğru gidiyoruz ve bi yandan da tartışıyoruz ödevle ilgili.Zaten kırtasiyeyede ödevimiz için gitmiştik. Herkes belli bi miktar para verdi işte..sonra artan parayıda paylaşalım dedik.benim boş bi anıma geldi 5 milyon 650yi böl beşe bölebiliyosan diye bi arkadaşa şakayla karışık bağırdım..Karşıdan bi ses yükselmesin mi :D 5 milyon 650yi beşe bölemiyo musun diye :D bi baktım karşımda matematikçi:D önce afalladım sonrada yerin dibine girdim tabi:D
  5. siroz

siroz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ay.. hangi birini anlatayım ki.

Geçen sene Sosyal Bilgiler dersine müdür yardımcımız geliyordu.
    Bizim sınıf okulun en yaramaz sınıfıdır.Hoca derse 5-10 dakika geç gelirdi o gelene kadar da biz gülebileceğimiz kadar gülerdik.

Hoca sınıfa geldi bağırıp çağırmaya başladı.Arkadaşımda onun bağırmasına dayanamayıp bende güldüm.Sonra hoca bana çok mu komik dedi.Bende yok hocam arkadaşım güldüğü için kendimi tutamadım demiştim.Sonra hoca tahtaya çağırdı. Arkadaşım orda da kikirdeyince hoca gidin odama dedi. Sonra orda hocayı beklerken ne deyeceğimizi düşündük.Hoca odasına geldi ne deyeceğimizi düşünmeden önümüze koydu iki tane tutanak.Onları imzaladık savunmamızı yazdık.
    Okuldaki en kötü günümdü

:D
    Nedense bu hocalar ben ne zaman gülsem görüyor yahu.
    Bugün de başka bir bayan müdür yardımcımız boş dersimize geldi.
    Yine sınıfta gülen gülene. Hoca bir şey diyor ardından arkadaşım sessizde hocanın dedikleriyle ilgili mırıldanıyor. Sus ya dedim ve sırıttım hoca yine beni gördü.
    Ağlanacak halinize gülüyorsunuz kızımmm dedi.

Nedir benim bu ciddiyetsizliğim ya? :D
  6. selene

selene Guest

Hangi birini anlatayım :eek:

Aklıma ilk bu geldi ..

Belalı bir kız olduğumdan .. herkes bana abla saygılar falan diyor :p sağımda solumda adamlarım bir zamanlar öyle geziyordum birde çete işlerine de karıştım , polislik çok oldum yani ... saysam kaç defa karakola uğradımı bilmiyorum o kadar çok :)
    okul dışında bayağı birilerini dövdüm , dövdüttürdüm , bir zamanlar çakı falanda gezdirdim o tip bir kızdım xD yanıma gelenler önünü ilikliyor şeklini düzeltipte geliyordu =)
    ne matrak günlerdi .. ama şuan yapıyormusun derseniz yapmıyorum .. çakı falan gezdirmiyorum , ama halen birilerini dövüyorum :D Okuldan oldu dövğüm Kızları tabii , erkekler kardeşimdir , onlara laf yok kızlar oturdğu yerde oturmuyor ki bizde otutturmaya çalıştık okul çıkışında xD .. ah babacım kaç defa ceza parası verdi benim yüzümden xD ama babam bu durumdan şikayetçi değil yani böyle delikanlı bir kızı var xD ..
    Okulda artık hanımağlık yapmıyorum xD bıraktım o işi .. xD biri bana çıkma teklifi etmiyor .. edemezde zaten xD .... İngilizce Öğretmeni ile de uğraştım üstüne mürekkeplermi dökülmedi sayemde yerleremi düşmedi xD..
    Basketbol maçlarında tezahüratlar yapıyorlar hanımağa hanımağa diye xD artık yapamıyorlar 1. nedeni ben basketbol'u bıraktım 2.artık hanımağaları değilim xD
    ay ne günlerdi ama..

Ciddiyim bana yamuk yapan yandı .. xD

...
  7. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Ay hangisini anlatsam ki?

Arkadaşımla sınıfta kına gecesi yapmıştık :D
    Birini damat,birini gelin...
    Şarkılı türkülü eğlence.
    Bir de halay çekmiştik.
    Kolbastı oynamışlardı.
    Çok gülmüştük o gün.
  8. MaviGöz-//

MaviGöz-// Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    0
    Matematik veya Fizik yazılısı vardı galiba..
    İkisinden biri işte..
    O yazılı bittikten sonra bizden biri müdür yardımcısına gidip 4.Tenefüste apaçi dansını sürekli çalmasını istemiş. Müdür Y. da kırmadı. 2o dk boyunca o çaldı , dansına güvenen oynadı. Buna hocalar da dahil. (D).
  9. Desert Rain.*

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Matematik veya Fizik yazılısı vardı galiba..
    İkisinden biri işte..
    O yazılı bittikten sonra bizden biri müdür yardımcısına gidip 4.Tenefüste apaçi dansını sürekli çalmasını istemiş. Müdür Y. da kırmadı. 2o dk boyunca o çaldı , dansına güvenen oynadı. Buna hocalar da dahil. (D).
    Genişletmek için tıkla...

hahah süpermiş öyle müdür yardımcısı bize denk gelmez ki ya :p ama orta okuldayken yapmıştık :D
  • rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaşın bedava dakkaları vardı
    Erkek numaralarını aramıştık gizliden :D hoparlörü de açtık sınıftan çıt çıkmıyor ama :D
    bir arkadaşım yaşlı nine taklidi yaptı çocukta yedi :D
    -anane anane bişey mi oldu anane ordamısın ? diyor biz kopuyoruz:D
    -Ahh yavrum beni tanımadın mı bak halan da burda
    diğer arkadaşım aldı telefonu
    -yiğidim nerelerdesin bak dedeninde selamı var fındık göndercez uşağım burdan güzelce zıkkımlanın emi xD
    dedi sınıfta film koptu telefonu kapattık bir kaç gün sonra tekrar aradık yine inandı çocuk :D
  • Sayfayı Paylaş