Okullar Açılıyor !

Konu 'Güncel Haberler' bölümünde Moderatör Bahadır tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Bahadır

Moderatör Bahadır Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Adana

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Okulların açılmasına kısa bir süre kaldı. Veliler ve öğrenciler 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı için önlük, defter, kalem, çanta gibi okul alışverişlerine başladı. Okul açılış heyecanı öğrencilerde şimdiden başladı. MEB bu yıl hem lise hem ortaokul ve hemde birinci sınıflarda dahil ilkokul okullarını 15 Eylül 2014 Pazartesi günü ilk ders gününe açacak.

MEB bu sene birinci sınıf, ilkokul, ortaokul ve liselerin okul açılış tarihlerini 15 Eylül 2014 Pazartesi olarak belirledi. Okulların açılmasına kısa bir süre kaldı ve öğrenciler heyecan içerisinde okul alışverişlerine başladı.

MEB' bir hafta okula erken başlama uygulamasını birinci sınıflara uyguluyordu. Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) 2014 Eğitim ve Öğretim yılında yeni bir düzenleme getirdi ve İlkokul birinci sınıflarla aynı zamanda lise ve oırtaokullar da okula başlayacak. yani bu sene ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim de okullar 1 hafta erken başlayacak.
  2. Moderatör Mertcan

Moderatör Mertcan Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    43
    Dersane gidip gelmekten okulun açılıcağını bile unuttum
  3. Moderatör Bahadır

Moderatör Bahadır Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Adana
    Okullar erken açıldı size desene. :D Ben dershane ye gitmediğimden henüz sorun yok. (evde pc qeyff)-modunun bitmesine 12 gün kaldı.

Sayfayı Paylaş