Okullar Hayat Olsun Projesi

Konu 'Milli Eğitim Bakanlığı' bölümünde Moderatör Barış tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Barış

  Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  7 Eylül 2011
  Mesajlar:
  2.587
  Beğenileri:
  1.459
  Ödül Puanları:
  113

  Erzurum'un Yakutiye ilçesi Ömer Nasuhi Bilmen Ortaokulunda "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında düzenlenen "Aile içi iletişim" kursunu başarıyla tamamlayan 22 kadına sertifika verildi.

  Ömer Nasuhi Bilmen Ortaokulunda düzenlenen törene Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kurt, Okul Müdürü Yılmaz Tuğra ve kursiyer kadınlar katıldı.

  Törende açılış konuşması yapan Yılmaz Tuğra, "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında okulda "Aile içi iletişim" kursu düzenlediklerini ve ilk aşama da 17 kursiyerle başladıklarını daha sonra bu sayının 22'ye ulaştığını belirtti.

  Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kurt'ta, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen "Okullar Hayat Olsun" projesine çok önem verdiklerini belirterek okulların, eğitim öğretim zamanının dışında da halkın hizmetine açılmasını ve bundan sonra yapılacak okulların önceden tasarlanan projelere göre dizayn edilmesini amaçladığını söyledi.

  Konuşmaların ardından 22 kursiyere sertifikaları verildi. Bazı kursiyerler sertifikalarını minik çocuklarıyla birlikte aldı. - ERZURUM

Sayfayı Paylaş