Öldürdün mü böyle öldüreceksin!

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde •.♥.•кαℓвѕιz●¢α∂ι•. tarafından paylaşıldı.


 1. Öldürdün mü ABD gibi öldüreceksin!

  Her gün, başka bir düğün evinde yaşanan mutluluğu paramparça edip, üzerine ölüm saçacaksın. Çocuklar kurtulacaklar uzun yaşayarak görecekleri dertlerden; hepsini topluca bir mezara dolduracaksın. Artık, ne geçim sıkıntısı kalacak evlenecek gençlerin, ne de olup biteni anlatacak görgü tanığı; geride kimseyi sağ bırakmayacaksın.

  Öldürdün mü ABD gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Tam teçhizatlı askerlerin olacak; uzun menzilli silahlarla vuracaksın. Hızla giden bir araba, sokakta koşan genç bir adam, slogan atarak yürüyen topluluk, pratik çözümler bulup hepsini havaya uçuracaksın. Çakal sürüsü gibi birlikte gezecek, gece yarısı kapıları kırarak gireceksin içeri. Ani baskın yapacak; masum insanların ellerini arkadan bağlayıp, kafasına çuval geçirecek ve aşağılık cümlelerle konuşacaksın.

  Öldürdün mü ABD gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Çikolata rengi gibi bombalar koyacaksın toprağın üstüne. Çocuklar, kendilerine yakışır bir ölümle ölecekler; oyun oynarken! Kapkara gözlerinde kocaman bir tebessüm. Uçaklar büyük bir gürültüyle üslerine dönecekler. Akşam, puşt bir ifadeyle kameraların karşısına geçecek ve ölenler için kibarca özür dileyecek bay başkan.
  Öldürdün mü ABD gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! İçerisinde köpekler dolaşan hapishanelerin olacak; fotoğrafta, gülümseyerek bakacak kadar eğitimli ve her emre itaat edecek kadar çok köpek. İçeriye alınanlardan bir daha haber çıkmayacak.
  Öldürdün mü ABD gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Kahkahalarla fırlattığın bir tek bombayla iki yüz elli bin kişiyi aynı anda öldüreceksin. On binlerce kadının ırzına geçip, yüz binlerce insanı sakat bırakacaksın. Dünyanın istediğin her yerinde ölüm mangaları kurup yüz binlerce kişiyi işkenceden geçirecek, bir o kadar kişiyi de gözünü kırpmadan öldüreceksin.

  Öldürdün mü ABD gibi, İNGİLTERE gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Yarım milyon çocuğu bir gün içinde katledip, bir o kadar çocuğu da yetim bırakacaksın!
  Öldürdün mü ABD gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Kişi başına en az beş bomba düşecek saldırdığın yerlerde. Herkesin ayağını denk alması için vahşeti bütün televizyonlardan seyrettireceksin dünyanın geri kalanına.

  Öldürdün mü RUSYA gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Yüz yıldan daha az olmayacak sürgünler; bir nesil yolda doğup, yolda ölecek. Geniş mezarlar kazacaksın toplu öldürülenler için ama bir kurşuna iki can sığacak kadar küçük olmalı bedenleri. Üzerindeki üniforma gibi yakışmalı öldürmelerin. Adın Moskof mezalimine çıksın senin.
  Öldürdün mü İSRAİL gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Gözleri bağlı olacak esirlerin, kafalarını darmadağın ederken katillerinin yüzünü görmeyecek hiçbir esir. Almanya daki soykırıma karşı çıkacak, bin beterini Filistin de yapacaksın.
  Öldürdün mü İSRAİL gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Duvarın köşesinde babasının kucağına sığınan on iki yaşındaki çocuğun tam göğsüne nişan alacaksın. Babasının kollarında can çekişirken çocuk, bütün dünyaya göstereceksin ne demekmiş insanca savaş! Buldozerlerle girmelisin evlerin kapılarından, mülteci kamplarına düzenlediğin operasyonla gelmeli ölüm. Taş atan çocuklar için top atan tanklar bulundurmalısın; ördüğün on beş metrelik duvarın arkasında görünmez nasıl olsa zulmün. İnsanlık, seni anlayışla karşılayacak!
  Öldürdün mü İNGİLİZ gibi öldüreceksin!
  Kimsenin gıkı çıkmayacak! Bir centilmen tarzı içerisinde be bütün zamanların en kahpe şekliyle, daima arkadan vuracaksın. Sinsice! Kahpece!
  Öldürdün mü işte böyle öldüreceksin! İşlenecek bir karış toprağı, içecek bir yudum suyu olan her coğrafyanın senin olması için kongre kararları, meclis kararları çıkaracak, oturduğu toprağına içtiği suyuna göz koyduğun insanları zalimce, hunharca ama mutlaka yasal öldüreceksin!


  alıntıdır
 2. 2αн!_∂3

  2αн!_∂3 Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  8 Kasım 2007
  Mesajlar:
  1.350
  Beğenileri:
  454
  Ödül Puanları:
  36
  Konu yanlış yerde acılmıs arkadasım ...
 3. nereye acılması gerektiğini söle bende oraya tasıyım....
 4. MaKeaTyTtö!

  MaKeaTyTtö! Üye

  Katılım:
  9 Kasım 2007
  Mesajlar:
  665
  Beğenileri:
  17
  Ödül Puanları:
  16
  ABD İsrail İngiltere ve Rusya...
  Bunlar insan öldürmüyorlar sanki.. Sanki yaptıkları başka birşey.. Plastik mankenleri öldürüyorlar sanki..:(
  Gelecekte, -belki dünya belki ahiret- kendilerine geri dönecek zararlardan bihaberler.
  Bunlar napıyorlar? Ben anlayabilmiş değilim.:confused:

  Paylaşım için çok sağol Ceren.......;)
 5. samet_fen

  samet_fen Üye

  Katılım:
  1 Aralık 2007
  Mesajlar:
  367
  Beğenileri:
  5
  Ödül Puanları:
  16
  paylaşımın için saol ceren
 6. 2αн!_∂3

  2αн!_∂3 Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  8 Kasım 2007
  Mesajlar:
  1.350
  Beğenileri:
  454
  Ödül Puanları:
  36

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

  nereye acılması gerektiğini söle bende oraya tasıyım....
  Genişletmek için tıkla...
  sizin şiirleriniz bolumu yerine sizin yazılarınız kısmına acsaydın daha iyi olurdu Ceren ...
  Bu bi şiir değil kı..
 • oldu canım sen iste yeterki problem deil;)
 • Sayfayı Paylaş