öylesine..:)

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde <3 dLr <3 tarafından paylaşıldı.

1. <3 dLr <3

<3 dLr <3 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

- Sen kimsin, uğrunα cαnımı verecek kαdαr çok sevdiğim adam mı, yoksα beni bu hale sokαn mı? Ne mi vαr hαlimde? Bir ölünün huzurundαn bαşkα bir şey bulαbilirsen duygulαrımın çöplüğünde, yα dα aşk'ın bir hαrfine rαstlαrsan yüreğimde αl onu dα hediyem olsun sαnα. Acımα bαnα, ben gαyet iyiyim artık, birαz αçım sαdece. Şimdi yıllαr sonrα çıkıp gel seni seviyorum de onu bile yerim.

- Ayrılık da bir parçası mıdır aşkın? O zaman bedenler ayrılırken, bu asi kalbin haykırışları niye? Ayrılık sonu mudur aşkın? O zaman sonsa, daha çok bağlanmanın anlamı ne? Ayrılık mıdır aramıza giren? O zaman isyan etmenin anlamı ne? İmkansız olandır bitmeyen aşk! O zaman bu ayrılığı kabullenememenin sebebi ne?

- Bir ALLαh ,
    Bir Aηηeм BiLirdi Seηi ηє Kαdαr Sevdiğiмi.. İsтerSєη Aηηeмe Sσя ..!
    SöγLєsiη , O Kısкαηır Hiς Çeкeмezdi Seηi .. Çüηкü вeη TerвiγesizLiк Edip ,
    " Aηηeм Giвi Seωмişтiм Seηi "

- Kokunu özledim ben .. İçime sindikçe , kendimden geçmeyi özledim .. Bedenin bedenimde tek vücut olsun .. Takvimlerden rakamlar değilde sen düş üzerime... Akreple yelkovanında özlediğim seni görüyorum hep.. Sebebim'i , sebebim geçe.. Sebebim'e , sebebim kala .. Sebebim , sebebim ... Sende sen , bende sen .. Herşey de sen .. Hepsi sen .. gözlerimi gözlerine istersen bir ömür mühürlerim. .
    Hadi durma! Aslını resmet ruhuma Cennet gözlüm .. Çığlık çığlığa , dudaklarıma akıt zehrini . Beni bir tek sen anlarsın hadi . Sadece sen sev beni . SEN !

- Oysaki ben sana yüzümü döndüğümde herkese sırtımı çevirmiştim.

- Benden önce kaç kızı sevdin, kaç kız seni sevdi bilmiyorum ama benden sonra herkesi sev. Yoldan geçen her kızı, yan apartmandaki ***** kızı, sana dönmeye çalışan eski sevgililerini, yeni tanıştığın kızları falan hepsini sev. Eğer sevmeyi öğrenirsen ağlarsın, acı çekersin, için yanar, gözlerin dolar. Bunları öğrenirsen beni anlarsın ve beni anlarsan sen de senden nefret edersin.

- Bazen çok aşık erkekler görüyorum, o erkeklere sahip kızları çok kıskanıyorum.

* Ders çalışmanın en güzel yanı nedir biliyor musunuz? hayır bilmiyorsunuz, çünkü yok öyle bir şey, olsaydı da söylemezdim zaten. :D

- Neden baktın neyi geride bıraktığına ?
    Söylesene, insan terk ettiği şeye neden dönüp bakar son defa.

- Bir gün aklına gelirim tesadüfen ne yapıyor diye. Duvarımı açıyorsun ‘ ilişkisi var ‘.. Beni özleyip fotoğraflarıma bakmak istiyorsun , duvarımda tek cümle ‘ arkadaş olarak ekle ‘ .
    1 mesaj , benden.. Heyecanla bakıyorsun , açtığında ‘ o artık yok . ..’ biraz geçte olsa mezarıma geliyorsun.. artık gözlerimi yumarak , huzura eriyorum. Sen ise elinde bir demek gül ‘ geldim M E L E Ğ İ M !.. biraz beklettim , geç oldu ama geldim.. .

- Birisi sizi üzüyorsa , mutlu ettiği başka birisi vardır.

- Ayrılık sonrası kadın: Aramam !.. Aramamm.. Aramamalıyım.. Ara mamalıyım.. Ara ara malım.. Aramalıyım.. Aa malım.. Aradım.. Aramamalıydım.. Aaa malım ben malım.

Sayfayı Paylaş