Paygamber Efendimiz(sav)'e Mektuplar

Konu 'Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)' bölümünde !...Kbrr...! tarafından paylaşıldı.

1. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16

"Nur Yüzlü, Gül Kokulu, Sevgili Peygamberim!"

Seni çok ama çok seviyorum. O temiz , pak ellerini öpmek İnşALLAH nasip olur. Senin nur yüzünü görmek, dünyanın en güzel sözlerini senden dinlemek, o gül kokunu duymak İnşALLAH bana ve diğer müslümanlara nasip olur.

Sen müslümanlığı yaymak için çabaladın. İnşALLAH biz de çabalarız ki Sen mutlu olasın. Senin mutlu olman için canımı bile veririm. Cennete girersem ilk işim Seni bulmak olur.

Senin o güzel Hadis-i Şeriflerini dinlemek çok hoşuma gidiyor. Senin o nurlu ellerini binlerce kez öpüyorum. Çok iyi bir kişi olursam rüyama girer misin?

Müslümanları oluşturmak için ne kadar çaba sarfettin? Sorularımla Seni sıkıyorsam binlerce kez özür dilerim. Sen her şeye layıksın. Altı yaşında yetim kaldın. Bu nasıl bir duygu anlatır mısın?

Seni çok seviyorum. Ellerinden milyonlarca kez öpüyorum.

"Seni seven torunun, Büşra!..."
  2. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    BELKİ DE CENNETTE BULUŞURUZ

"Nur yüzlü, Gül kokulu, Sevgililer Sevgilisi Peygamberim, Ben 12 yaşındayım. Her hareketimde seni örnek almaya çalışıyorum. Sen ömrüm boyunca rehberim olacaksın. Kimbilir belki bir gün rüyama girersin. Senin yolundan gidersem belki cennete girmeye hak kazanırım. Belki de cennette buluşuruz. Allahımdan istediğim tek dileğim de budur. İnşallah gerçek olur. Hakka hakiki kul olmak, Yüce Yaratan'ın sevgilisine ümmet olmak için yaşamak istiyorum. Sizi canımdan çok seviyorum. Yarın mahşer gününde 'ille de ümmetim' dediğin zaman benim de o ümmetinin içinde yer almamı Yüce Allah'tan diliyorum. Umudum odur ki kıyamet günü senden mahrum kalmam. Sevgililer sevgilisine selam olsun.

-Küçük ümmetin Osman Tahsin Oğuz
  3. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    SEVGİLİLER SEVGİLİSİNE

Sevgili Peygamberim, sana bu mektubu yazabilmek için Rabbimizin bana cesaret vermesini isteyerek başladım. Yazdığım yazıda yanlış ve kusur yapmayayım diye... Ancak senin, namaz kılarken bile sırtına çıkan çocuklara dahi kızmadığını bilerek yazıyorum. Seni nasıl anlatsam bilemiyorum. Kelimeler yetersiz kalıyor. Çünkü anlatacak o kadar güzelliğin var ki...

-Yunus Emre Şahin

teşekkür butonuna basınız teşekkür yazmak yerine...
  4. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    Sevgili peygamberim. Ben 12 yaşındayım.Babam ben 4 yaşındayken ölmüş.Ona şefaat et.

Banada ,annemede ,ailemede şefaat et.Seni çok seviyorum.Dursun Ali Erzincanlıyada şefaat et.Onun okuduğu şiirler seni çok sevmeme neden oluyor..

Sevgili peygamberim sana selam ediyorum.İnşallah melekler sana selamımı götürürler.Fazıl öğretmenimiz anlatmıştı selamları melekler götürü sana ulaştırı diye.

Paygamberim Şimdilik yazacaklarım bu kadar..

Yarın inşallah yine yazacağım.Sana hergün yazacağım.

Ben Ümmetin Yetim Küçük Ayşe...

teşekkür butonuna basınız teşekkür yazmak yerine...

Sayfayı Paylaş