Piramitler...Kesin uzaylılar buldu :)

Konu 'Bilgi Köşesi' bölümünde |TURK| tarafından paylaşıldı.

1. |TURK|

|TURK| Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    7

Pramitlerin her biri 20 ton olan taşlardan inşa edilmiştir.

Bu taşlar temin etmek için en yakın mesafe yüzlerce kilometre uzaklıktadır.

Bu taşların nasıl getirildiği bilinmemektedir.

Pramit kimin adına yapıldıysa, onun bulunduğu odaya, yılda sadece 2 kez güneş girmektedir.

(Doğdugu ve tahta tahta çıktığı günler) Mumyalarda radyoaktif madde bulunuyor.

Bu yüzden mumyaları ilk kez bulan 12 bilim adamı kanserden ölmüştür.

Pramitlerin içerisinde ultra sound, radar, sonar gibi cihazlar çalışmamaktadır.

Kirletilmiş suyu, birkaç gün pramit'in içine bırakırsanız suyu arıtılmış olarak bulursunuz.

Pramit'in içerisinde süt birkaç gün süreyle taze kalır ve sonunda bozulmadan yoğurt haline gelir.

Bitkiler pramit'in içinde daha hızlı büyürler.

Pramit'in içine bırakılmış su 5 hafta süreyle bekletildikten sonra yüz losyonu olarak kullanılabilir.

Çöp bidonu içindeki yemek artıkları hiç koku yapmadan pramit içinde mumyalaşır.

Kesik, yanık, sıyrık gibi yaralar büyükçe bir pramit'in içinde daha cabuk iyileşme eğilimi gösterir.

Pramitlerin bazı odalarının içinde ne olduğu hakkında bir bilgi yoktur araştırmacıların çoğu ya içinde kayboldu ya da aynı yerde birkaç tur attılar.

Ancak içlerini göremediler.

Pramitlerin içi yazın soğuk, kışın sıcak olur.

Kesin uzaylılar yaptı bu pramitleri :D

2. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    pramitleri uzaylılar yaptı ne demek ya_?saçmalama..öyle şey mi olur..
  3. ceh13

ceh13 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Bence arkadaş bu kadar insanlık n***** iyi olan birşeyi insanların yapmış olması biraz zor kesin uzaylılar yapmışdır demek istedi...
  4. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Bence arkadaş bu kadar insanlık n***** iyi olan birşeyi insanların yapmış olması biraz zor kesin uzaylılar yapmışdır demek istedi...
    Genişletmek için tıkla...
    evet anladım fakat saçmalık, diyorum.

uzaylı diye birşey var mı sizce?:mad:
  • ceh13

ceh13 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Sonsuz evrende bizden başkaları neden olmasın ki? Sonuçta evren bizim aklımızın almadığı kadar büyük değil mi ?
  • sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0

Sonsuz evrende bizden başkaları neden olmasın ki? Sonuçta evren bizim aklımızın almadığı kadar büyük değil mi ?
    ya ben evren büyük küçük diye birşey demedim zaten, sadece inanmıyorum buna, ki pramitleri köleler yapmamışlarmıdır, nereyi araştırırsanız araştırın, ne yaparsanız yapın, her kaynakta bu böyledir, uzaylılar var yada yok, diyelim ki var. bunları uzaylıların yapması imkansız...

Neyse fazla uzattım,

konuya dönelim..
  • ~Dryad

~Dryad Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    36
    ya ben bu piramitlere falan takmıştım kafayı bir ara ve epey araştırdım ve piramitleri mayaların yaptığının düşünüldüğünü öğrendim maya efsaneleri zaten ayrı bir olay çok ilginç teşekkürler :)
  • proportionss

proportionss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İnsanoğlunun yapamayacağı şey yoktur piramitleride yapmıştır..Bir ara bir video vardı nette Mısır piramitlerinin Türkiye'den kaçırılıp Mısır'a götürüldüğünü söyleyip halka soru soruyorlardı..Bi Allah'ın kuluda çıkıp demediki onlar zaten Mısır piramitleri Türkiye ile ne alakası var diye

not:röportaj yapılan halktan bir vatandaş tarih ögretmenliği yapıyormuş :(:(
  • ~Dryad

~Dryad Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    36

İnsanoğlunun yapamayacağı şey yoktur piramitleride yapmıştır..Bir ara bir video vardı nette Mısır piramitlerinin Türkiye'den kaçırılıp Mısır'a götürüldüğünü söyleyip halka soru soruyorlardı..Bi Allah'ın kuluda çıkıp demediki onlar zaten Mısır piramitleri Türkiye ile ne alakası var diye

not:röportaj yapılan halktan bir vatandaş tarih ögretmenliği yapıyormuş :(:(
    al işte ya yuh yani piramitlerin türkiyeyle ne alakası varmış hani atılır da bukadar da atılmaz !
  • proportionss

proportionss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

al işte ya yuh yani piramitlerin türkiyeyle ne alakası varmış hani atılır da bukadar da atılmaz !

'' Mısır piramitleri Türkiye'den kaçılırmış ne düşünüyorsunuz ?'' :confused:
    cevap verenlerin söyledikler ;aralarında deniz yoluyla kaçırılmış olduğunu söyleyen, bu işin uluslararası organize bir iş olduğunu söyleyen, piramitlerin Türkiye'den kaçılırmasında Türkiye hükümetinide suçlayanda vardı :( :(
  • Sayfayı Paylaş