ProRat v1.9 SE nedir? İçilirmi Yenilirmi Gel Bak ?

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Red94 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Red94

  Red94 Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  24 Kasım 2009
  Mesajlar:
  88
  Beğenileri:
  143
  Ödül Puanları:
  0

  ProRat v1.9 SE Geniş AçıkLama.


  1. Prorat 1.9 SE Nedir?
  2. Nasıl Kullanılır?
  3. Yardım Konuları - Incelikler
  -------------------------------------------------------------------------
  1) ProRat 1.9 SE Pro Group tarafından yazıLmış bi tür remote programıdır. Uzak Pc'lere bağlantıya kurmaya yarar. Hiç bir art niyet uğruna üretilmemiştir..
  -------------------------------------------------------------------------
  2) Öncelikle rar dosyası içinden çıkan ProRat.exe dosyasını Çalıştırınız. Daha Dil seçimi bölümünden istediğiniz dili belirleyebilirsiniz. Türkçe dilinde anlatım yapıyorum. Oluştur butonunu görüceksiniz programın alt kısmında. Oraya tıklayın yanda menüLer çıkıcaktır. Oradan Prorat server oluştur seçeneğini seçiniz. bknz resim:

  [​IMG]


  Daha sonra burada önümüzde çıkan bölümde baknız resim:​

  [​IMG]


  Mail Adresinizi ve icq numaranızı ayarlıyorsunuz. (Serverı açan kişinin Ip, Port Bilgileri mailinize-icq'nuza gelicektir.)​

  Daha sonra Genel ayarlar bölümüne tıklıyorsunuz. bakınız resim:​

  [​IMG]

  Bu bölümde Victim yazan bölüme gönderdiğiniz kişinin ismini lakabını yazabilirsiniz. Şifre bölümünede bir şifre yazınız. (Bağlanırken sorulucaktır.) Diğer bölümlere dokunmayınız..

  Dosya birleştir bölümünde ise ProRat serverı istediğiniz bir dosya ile birleştirirsiniz. Nitekim kurbana "jpg" uzantılı bir resim ile birleştirilmiş server yollandığında kurban serverı açtığında resim karşısına çıkınca şüphelenmeyecektir.
  Not: Birleştirilecek dosya 10 MB'yı Geçemez.

  Sonra olarakta server simgesi bölümünden istediğiniz simgeyi seçerek server oluştur diyorsunuz ve ProRat klasörünün içinde aynı dizince bind_server veya server adında serverınız oluşuyor. Bundan gerisi size kalmış..
  -------------------------------------------------------------------------

  3) Öncelikle şunu söyliyeyim. Her mail adresine ProRat bildirisi gelmiyor. Örneğin bir çoğunuzun kullandığı Mynet Maillerine. Hotmail ve Yahoo Önerilir. Veya bizim vazgeçemediğimiz mail servisi Spymac Mail. Mail Geldi ne yapacağım maildeki IP Numarasını alıp ProRat IP Bölümüne Yapıştırıp bağlan diyorsunuz. Daha server oluştururken yazdığınız şifreyi size soracak.(Unutmuşsanız mailde oda yazar). Bağlandığı takirde gerisi size kalmıştır. Eğer bağlanamıyorsa Serverı yolladığınız kişi Firewall Kullanıyor demektir.

  proratın en güzel kısmı çalıştırıldığı anda kendini temizlemesi. örneğin bir jpeg dosyası ile birleştirdiniz. kurban dosyayı açtıktan sonra tekrar uzantıyı kontrol etmek isterse ,yeniden baktığında jpeg olarak görüyor.

  diğer bir özelliği de server dosyası oluşturmak yerine server yükleme dosyası oluşturabilmek. böylece sadece 2kblık bir veri içinde server dosyanızın yüklenmesi için ilk adımı atmış oluyorsunuz. tabi bunu bi de internet sayfanızdan yaparsanız çok daha fazla kişiye gönderebilirsiniz.  (Alıntıdır)
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş