rep ?

Konu 'İstekleriniz' bölümünde nar çiçegi123 tarafından paylaşıldı.

1. nar çiçegi123

nar çiçegi123 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0

ben şu isimizin altındaki yerde rep gücü rep puanı rep seviysi yazıyor.ben onların anlamlarını ögrenmek istiyorum .bana biri cevap vere bilirmi.

birde konuk üye var one ?:p:D;)
    koreafanı bunu beğendi.
  2. Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    973
    Ödül Puanları:
    0
    REP NEDİR?
    Önemli:Çalışmasını beğendiğiniz veya beğenmediğiniz kullanıcalara , avatarlarının altındaki terazi simgesini kullanarak + veya - repüt verebilirsiniz.Repütlerin açıklamalarında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

*Kullanımı ve İşaretlerin anlamları ;

-Repüt vermek istediğiniz kullanıcın avatarının altındaki "TERAZİ" simgesine tıklayın.

-Açılacak olan ufak pencereden olumlu veya olumsuz repüt ü seçip , yorumunuzuda ekleyip "ADD TO REPUTATION` tiklayip repütü gönderebilirsiniz.

-Vermiş olduğunuz repüt doğrulsunda user ın repütasyon puanı olumlu/olumsuz yönde etkilenecektir.

-Profilinizi tıkladığınızda ; göreceğiniz yeşil kutucuklu repütler olumlu , kırmızı kutucuklu repütler ise olumsuz repüt aldığınız gösterir.Gri renkte olanlar ise size repüt veren kişin henüz 20 mesajı geçemediğini ve repütün etkisiz olduğunu belirtir.DAha sonra bu kullanıcı 20 mesajı geçtiğinde Gri kutucuğun rengi yeşil veya kırmızı olacaktır.
    +Rep Verince kesinikle kendi repiniz gitmez.
    koreafanı, Özlem, Kübra_28 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. nar çiçegi123

nar çiçegi123 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    peki konuk üye nedir
  4. cüneyt01demir

cüneyt01demir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları: