resmi ve dini bayramlar

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde may queen tarafından paylaşıldı.

  1. may queen

    may queen Üye

    Katılım:
    18 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    745
    Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0

    arkadaşlar resmi ve dini bayramların(şeker bayramı, kurban bayramı, zafer bayramı vb. ) ingilizcelerini bulmam lazım yardım edermisiniz
  2. hilly

    hilly Özel Üye Özel Üye

    Katılım:
    15 Şubat 2009
    Mesajlar:
    1.548
    Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    Thursday January 1 New Year's Day 1 Day
    National Sovereignty and Children's Day 1 Day Thursday April 23
    Labor Day 1 Day 1 May Friday
    Commemoration of Atatürk, Youth and Sports Bayri. 1 days 19 May Tuesday
    1 Day Victory Day August 30 Sunday
    Ramadan Bairam Arefe Half days 19 September Saturday
    Ramadan Day 1 Day 20 September Sunday
    Ramadan Feast 2 Day Monday September 21
    Ramadan Day 3 Days 22 September Tuesday
    Half Day Wednesday October 28th Republic Day
    Republic Day 1 Day Thursday October 29
    Feast of the Sacrifice Arefe Half day 26 November Thursday
    Kurban Bayram 1 Day Friday November 27
    Kurban Bayram 2 Day Saturday November 28
    Kurban Bayram 3 Day Sunday November 29
    Kurban Bairam
  3. may queen

    may queen Üye

    Katılım:
    18 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    745
    Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    hilalcim bu çok karışık ya neyin ne olduğu belli değil :( türkçelerini de yazabilirmisin tatlım...
  4. Özlem

    Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

    Katılım:
    15 Ekim 2009
    Mesajlar:
    4.040
    Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    evet ya türkçelerini de yazsanız...

Sayfayı Paylaş