Roman yazıyorum

Konu 'Türk Edebiyatı Ders Notları' bölümünde HaYaT SéRSéRi tarafından paylaşıldı.

1. HaYaT SéRSéRi

HaYaT SéRSéRi Üye

Beğenileri:
    1.061
    Ödül Puanları:
    114
    Yer:
    uçurumun dibi.

Arkadaşlar ben 13 yaşındayım.Türkçe öğretmenimin yönlendirmesi sonucunda roman yazmaya karar verdim.Hayal gücüm çok geniştir.Önceden yazdığım bir romanım var ama basılmamış.Öğretmenim okuyucunun da fikrini alabilirsin dedi.Bende konuları okuyucunun belirlemesini istiyorum.
    Eğer romanda geçen karakterlerin isimlerini,yaşadıkları yeri açık bir şekilde yazarsanı çok mutlu olacağım..

Şimdiden teşekkür ederim.
  2. bellaelena

bellaelena Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hm.. Ne bilim haritadan elimi koydum Sakarya çıktı :D Sakarya da yaşayan genç bir kızın hikayesini anlatabilirsin :) Mesela kız Lise 1 e başlasın o zaman kadar sadece 1 kişiyi sevsin tam 7 yıl boyunca türlü psikolojik sorunlar yaşasın kendini kessin falan.. :D sonra liseye başlasın birine aşık olsun 7 yıllık aşkın sonunda yine zor bir sevgiyi bulsun kızın adı Çiğdem olsun lise de sevdiği çocuğun adı da Nizam...Falan filan işte :D Nizam da Sakarya Değirmendere diye bir yerde otursun, Çiğdem de Alandüzü..
    HaYaT SéRSéRi bunu beğendi.
  3. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Arkadaşlar ben 13 yaşındayım.Türkçe öğretmenimin yönlendirmesi sonucunda roman yazmaya karar verdim.Hayal gücüm çok geniştir.Önceden yazdığım bir romanım var ama basılmamış.Öğretmenim okuyucunun da fikrini alabilirsin dedi.Bende konuları okuyucunun belirlemesini istiyorum.
    Eğer romanda geçen karakterlerin isimlerini,yaşadıkları yeri açık bir şekilde yazarsanı çok mutlu olacağım..

Şimdiden teşekkür ederim.
    Genişletmek için tıkla...
    "Hayal gücüm geniş diyorsun ","roman karekteri nasıl olsun" diyorsun bu iki durum tezat geldi bana. . Ayrıca roman bu şekilde yazılmaz ki. Senin karalamaların olmalı, senin seçtiğin karekter olmalı, senin seçtiğin ortam olmalı, senin seçtiğin hayatı yaşamalı gibi gibi.. herşey sen tarafından yapılmalı .

Hocanın kast ettiği yardımın bu olduğunu sanmıyorum :p. Hocanla tekrar konuşmalısın bence.

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Hm.. Ne bilim haritadan elimi koydum Sakarya çıktı :D Sakarya da yaşayan genç bir kızın hikayesini anlatabilirsin :) Mesela kız Lise 1 e başlasın o zaman kadar sadece 1 kişiyi sevsin tam 7 yıl boyunca türlü psikolojik sorunlar yaşasın kendini kessin falan.. :D sonra liseye başlasın birine aşık olsun 7 yıllık aşkın sonunda yine zor bir sevgiyi bulsun kızın adı Çiğdem olsun lise de sevdiği çocuğun adı da Nizam...Falan filan işte :D Nizam da Sakarya Değirmendere diye bir yerde otursun, Çiğdem de Alandüzü..
    Genişletmek için tıkla...
    Lisede aşk + psikolojik sorunlar+ asmak kesmek ..
    Süper bir fikirmiş .
  • HaYaT SéRSéRi

HaYaT SéRSéRi Üye

Beğenileri:
    1.061
    Ödül Puanları:
    114
    Yer:
    uçurumun dibi.
    Romanın böyle yazılmadığını biliyorum.Sizin seçtiğiniz karakterlerden yardım alacağım.Yardımınız için çok teşekkür ediyorum ikinizin yorumunuda değerlendireceğim..
  • Sayfayı Paylaş