RTÜK ile ilgili yardım edebilir misiniz?

Konu 'Sosyal Bilgiler 7. Sınıf' bölümünde Ahmet Burak 482 tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Burak 482

Ahmet Burak 482 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Performans ödevi olarak öğretmen '' RTÜK görevleri ve önemi '' adlı konuyu verdi.Slayt hazırlamam gerekiyor.Güzel bir slayt yapabilmem için yardım edebilir misiniz?
  2. Yönetici

Yönetici Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    RTÜK Açılımı

Radyo Televizyon Üst Kurumu ' DUR Ek Bilgi
  3. Ahmet Burak 482

Ahmet Burak 482 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

RTÜK Açılımı

Radyo Televizyon Üst Kurumu ' DUR Ek Bilgi
    Genişletmek için tıkla...

Slayt hazırlamam gerek açılımını ben de biliyorum çok anlatımlı bir şey olacak not için yani :D
  • Dilayda1903

Dilayda1903 Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    44
    Türkiye radyo ve Televizyon Kanunu ile radyo ve televizyon yayınlarının düzenlenmesine Radyo ve Televizyon Yüksek Kurulunun ve Türkiye Radyo- Televizyon Kurumunun kuruluş, görev yetki ve sorumluluklarına ilişkin esas ve usuller belirlenmiştir. Bu amaçla; Radyo ve Televizyon yayınlarının düzenlenmesi ile yurt içine ve yurt dışına yayın yapılması, Devletin tekelinde,Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumuna verilmiştir.
    Bildiğin gibi televizyonda izlenmesi yasak olan dizi,filmleri kapatmakta görevli bunun hakkında internetten resimler bulup slaytını hazırlayıp yazdığım bilgileride ekleyebilirsin:)
  • D!L@

D!L@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    radyo televizyon üst kurulu
  • b_e_y_z_a

b_e_y_z_a Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    ilk önce slaytına RTÜK açılımı yap ,sonrada diğer slaytına RTÜK'ün ne olduğunu anlat.
    RTÜK'ün amacını yaz.
    Önceden hangi programlar denetlenmiş,neden denetlenmiş onları yaz.Resim bulursan onları koy.
  • binali-33

binali-33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    4
    bana hemen yardım etmeniz gerekioo nolurr eliniizi çabukk tutun ve bana matematik kitabı cevaplarını verin 10.sınıf mb yayınları lütfemnn arkadaşlarrrrr:eek::mad::confused::tongue_ani:
  • Sayfayı Paylaş