Rusça Güzel Sözler ve Türkçe Anlamları

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde camping tarafından paylaşıldı.

1. camping

camping Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    2

С Днем Рождения: Doğum günün kutlu olsun.

С Новым годом: Yeni yılınız kutlu olsun.

Я вижу твои глаза самые красивые мире: Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin.

Я скучаю по самой красивой устремления: Özlemlerin en güzeli seni özlemek.

Один глоток ты яд, я Пейте как можно скорее, даже не задумываясь, просто почувствовать себя внутри меня, и я буду одной: Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Каждый раз, когда мне не хватает звезд на небе будет темно eksilseydi небо.: Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.

Любовь это смех на губах, возраст глаза. Цель состоит в том, чтобы умереть за любовь, а не стремление найти свою любовь умрет: Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

Только посмотрите, как же ты разрушить то, что было обещано рассказать вам смотреть на тебя: Ne söz yeter seni anlatmaya ne göz kıyar sana bakmaya

Или забрать остальных из нас, или они должны заполнить недостающие стороны должны прийти: Ya al götür geri kalanımı, Yada gel tamamla eksik yanımı

Вчера, сегодня, завтра, пока ваше сердце с вами. Положите руку на сердце чувствовать себя одиноко, и я там все время.: Dünde, bugünde, yarında, yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep oradayım.

Он играл на скрипке и капли в постель одну ночь ветер бил окна я хотел бы лгать и говорить, вы мечтаете, чтобы получить все вкусности вы ...: Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun...

Мое сердце упало на колени невозможной любви. Что вы делаете, если вы не можете удалить. Мой разум говорит нет, мое сердце хочет. Семь складывающиеся старался, чтобы привыкнуть говорить, что не видел никого видеть ее сердце. Что за ночь, сбил ее с мышлением, что сезон провел в ожидании его ... Мое сердце было когда-то любил, или, слушайте мои слова.: İmkansız bir aşkın kucağına düştü yüreğim. Ne yaparsa yapsın silemiyor. Aklım hayır desede, kalbim istiyor. Seven katlanır deyip alışmaya çabalasam da, bu yürek ondan başkasını görmedi görmüyor. Ne geceler devirdim onu düşünmekle, ne mevsimler geçirdim onu beklemekle... Yüreğim sevmiş ya bir kere, lafımı dinlemiyor.

Есть слова, которые не вписываются в невыразимые эмоции .. моя любовь ...
    Есть взгляды людей крик на всю жизнь ... Есть способы, которые трудно преодолеть.
    Там болезненно разрушил сердца, и есть люди, все незабываемым.
    Не думаю, что те, кто бросил sevipte меня. Те, кто любят меня в могилу ... ;
    Duygular vardır anlatılamayan..sevgiler vardır kelimelere sığmayan...
    Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan...yollar vardır aşılması güç olan.
    Kalpler vardır acılarla parçalanan, ve insanlar vardır hiç unutulmayan.
    Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olanlardan...

Находит причины, чтобы открыть цветов, таких, как
    Я собираюсь выяснить причины для жизни ...
    Если вы не можете найти причину, чтобы жить в один день;
    Я нашел причину, чтобы умереть:
    Bir Çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi,
    Yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum...
    Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam;
    Ölmek için bir sebep bulmuşum demektir

Заложен щеку на губах расплавленного снежинка приземлился,
    Если вы хотите поделиться со мной, что вы чувствуете прохладу капли,
    Вернуться к ветру направление ветра я на него ...
    Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde,
    Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen,
    Yönünü rüzgara dön ben o rüzgar dayım...

Дорогие сердца тысяч людей видят глазами наших отдельной личности, которая несет ди каждое слово, великолепный человек освящает все, к чему прикасается.: Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimiz di Her sözü büyü olan, dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Куда Я иду, но я узнал, насколько это важно, я иду.
    Не сравнивать себя с лучшей делать для других,
    Я узнал, что они не принимают мои собственные лучшее мерило.
    Для людей, которые не являются события, они узнали, что они являются более важными.
    Если срезать слишком тонкий, вырезать,
    Я вырезал всегда две стороны БЕЛТА.
    Вы должны сказать людям, вы любите любящих слов,
    Может быть, это в последний раз, последний продавцов можно научиться.
    Подумайте об этом много, хотя,
    Тем не менее, я узнал, могли бы пойти
    Nereye gittiğimin değil, Nasıl gittiğimin önemli olduğunu öğrendim.
    Kendimi karsılaştırmak için başkalarının en iyi yaptıklarını değil,
    Kendimin en iyi yaptıklarını kıstas almam gerektiğini öğrendim.
    İnsanlar için olayların değil, onların daha önemli olduklarını öğrendim.
    Her ne kadar ince kesersen kes,
    Kestiğinin her zaman iki yüzü olacağını öğrendim.
    Sevdiğin kişilere sevgi dolu sözler söylemen gerektiğini,
    Belki bunun son defa, son görüsün olabileceğini öğrendim.
    Her ne kadar onu çok düşünsende,
    Yine de gidebileceğini öğrendim

Не забывайте, что все время здесь с жизненного пути Хотя долго думал, я не могу найти отделение для Вас, я буду отходить немного! Тем не менее, я могу видеть вас в качестве друга Привет, дайте мне сохранить любовь в осень.
    Hayat Yolu uzun olsada Her zaman yanındayım Bunu Unutma Düşünce Bir Dal Bulamasan da Ben Dal Olurum Senin için umarsızca! beni Bir Dost Olarak Görsen de Selam Ver Yinede Bana Sevgim kalsın Artık Sonbahara.

Я думаю о тебе мое сердце Я рисую звезды. Теперь у меня есть звезды, вы знаете, сколько? У меня больше нет неба.
    Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Один из падающего снега тает на губах приземлился на щеке, и она хочет поделиться этим с кем-то лице прохладу ветра, чтобы упасть, я там!
    Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!
  2. Senarist

Senarist Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    29
    Ruşça yerine sadace türkçeleri olsa daha iyimiş,göz kirliliği yaratiyor.

Sayfayı Paylaş