Sabah Vakti !..

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16

.

- Yine bir sabah vakti kalkdım çarpılmışcasına.. Gördüğüm rüya etkisindendir diye telaşa vermedim bir beş dakika. Sonra tekrar yattım tekrar kalkdım . Duramadı içimde çarpıp çırpan kımıltı. Duramadı içimdeki ses. Duramadı.. Yüzümü yıkadım bir iki yudum su içebildim sadece.. Soğuk suların , buzların içine attım kendimi , bitmedi içimdeki yanan alevler.. Saat sabahın kızıllığına bırakıyordu kendini.. Akrep yavaş , yelkovan hızlı hızlı ilerliyordu dün akşamkiler gibi.. Tarih zannediyorsam tekerrür ediyordu önceki asırlar gibi. Kıyamet alametleri hissini , geleceğini ve bırakıp gitmeyeceğini söylüyordu , söylettiriyordu şu kaskatı kesilmiş yüreğime. Sızlıyordum adeta . İki büklüm olmuş mermerlerin üstünde rahatlamaya çalışıyordum fayda vermeyeceğini bilmiş olsamda. Sanki dahada çarpıp çırpıyordu içimdeki alevlerle birlikte şu kımıltı. Gözlerimden akan yaşlar ses olmuştu nehirlere kıyasen. Gözlerim de ki kızartı , ekmek fırınında pişmeye çalışan ekmeklerin , altındaki yanan odunlar gibi kıpkırmızıydı onlara bahsen. Birden gökyüzünde birşeyler yankılanmaya başLadı. Arasından 10 saniye geçmeden başka bir tane , başka bir tane daha .. Pencerelerden ışıklar dahada çoğalmaya başlamışdı.. Gökyüzü dahada aydınlanıyordu .. Sesler yükselip , alçalıyordu... Allah diyordu gelen sesler.. Yüreğimdeki kımıltı , bırakıyordu kendini rahatlığa.. Huzurun doruğuna , Sessizliğin sukunetine kavuşmuşdum.. Sonsuzluğun kudretinde Esselamu Aleykum.. :)

.
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Temmuz 2009
  2. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Sonu Çok HoŞuma Gitti Dostum :) Emeğine SağLık..Yaz ARada Bi BöyLe YazıLar :)

GüzeLmiş SağoL :)
  3. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16
    Sen sağol dostum (=
  4. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    vay be MUHAMMED dünki ilham seni terketmemiş bugünde sürüyor etkisi SÜPER!!:cool::cool:
  5. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16
  6. (¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯)

(¯` ¤♥N!$@♥¤ ´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    valla süper yüreğine sağlık:D
  7. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16
    Teşekkürler Nisa.. (=
  8. clever

clever Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş Muhammed yüreğine sağlık ;)
  9. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    kendine çok iyi sahip çıkan ve kendini anlayabilen bir insan olarak fikirlerini çok güzel yansıtmışsın...emeğine sağlık..
  10. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    Muhammet gerçekten hayran kaldım bu yazıya....Gerçekten duygularını düşüncelerini çok güzel ifade etmişsin.Gerçekten bunu yazdığın için tebrikler ve bizlerle paylaştığın için çok teşekkürler..

Sayfayı Paylaş