Saçlarınız 3 ay içinde omzunuzdan belinize kadar uzayacak !

Konu 'Güzellik' bölümünde rapgirl tarafından paylaşıldı.

1. rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0

Tamamen doğal ve zararsız bir formül... Uzamaya başlaması 1 aydan sonra hızla belli oluyor.

Belki denemek istersiniz ve sizinde işinize yarar diye sizlerle paylaşmak istedim

Malzemeler:

Sinemaki otu, badem yağı, bemiks ampül ve su

( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz, bemiks ampül de eczanelerde satılıyor, b vit*****n ampül şeklinde olanı 3.5 tl ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).

Hazırlanışı:

1 tutam sinemakiyi, bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz.

Süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın.

Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın.

Haftada bir uygulanacak...

Düzenli olarak yapılırsa hemen faydasını göreceksiniz.

Özellikle 1 aydan sonra saçlarınız daha hızlı uzamaya başlıyacak.
    Moderatör Sümeyye bunu beğendi.
  2. rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Saçlarım uzamıyor bakımsız gözüküyor, sarılarım soluk, saçlarım parlamıyor diyorsanız… İşte size turp suyundan gelen mucize. Sadece 1 haftada 2 cm uzayan saçlara sahip olun…
    Turp suyu:
    Bir adet siyah turp rendelenir, 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyun ılıması beklenir. Ilıdığında bir adet yumurtanın sarısıyla karıştırılarak saça bi güzel masajla yedirilir ardından strechlenir ve herhangi bir havlu ya da bezle baş bağlanır. 1-2 saat beklenilir ve banyoya giderek suyun sıcak olmamasına dikkat edilerek soğuk ya da ılık suda saçlar şampuanla bi güzel yıkanır.Ilk hafta 2 günde bir bu işlemi tekrarlamak daha faydalılı olacaktır. Sadece bir hafta sonra saçlarınızın 1-2 santim uzadığına şahit olacaksınız. İlk hafta saçlarınızın belirgin bir parlaklığa, canlılığa kavustuğunu sonraki hafta ise hızlı uzamaya başladığını göreceksiniz.

Başlangıçda saç dökülmesi yapması sizi endişelendirmesin işe yaramayan saçları atıyo yerine daha gürleri çıkıyor bir hafta sonunda 50-100 tel dökülen saçlarınizın yerine 5 – 6 tel dökülmeye başlıyor. Bu işlemi ilk bir kaç haftadan sonra gün aşırı daha sonra hafta da bir gün tekrarlamak gerekli.
  3. rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu turplu suyu yapıyorum cidden faydası var öneririm ama kokusu fena :S
  4. Moderatör Barış

Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.458
    Ödül Puanları:
    113
  5. rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Dene :D turplu su çok iyi ya 1 ay olmadan 5-6cm uzadı benimki sen beline gelene kadar yap onu :D :D :p
  6. Moderatör Sümeyye

Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    canım badem yağı gerçekten işe yarıyor, susam yağıyla karıştırıyorum.birde saç bakım yağı markasını söylemiyim,oda saçı uzatıyor ve 40 çeşit yağ var içinde. ama turp kokar ya gerçekten,bilmiyorum deneyemem ben gibi geliyor.
  7. rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 24 kasım'dan beri yapıyorum turplu suyu biraz rahatsız ediyor ama saçları uzattı içinde yumurta sarısıyla zeytinyağı olduğundan besledi canlandırdı bazılarında dökülme oluyormuş bende hiç olmadı normal düzeyde yani.
    Benim midem çok hassas öyle her kokuyu kaldıramam bulantı yaşarım ama bunda olmadı öyle bir şey yani çokta kötü değil heralde :)
  8. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Ben 24 kasım'dan beri yapıyorum turplu suyu biraz rahatsız ediyor ama saçları uzattı içinde yumurta sarısıyla zeytinyağı olduğundan besledi canlandırdı bazılarında dökülme oluyormuş bende hiç olmadı normal düzeyde yani.
    Benim midem çok hassas öyle her kokuyu kaldıramam bulantı yaşarım ama bunda olmadı öyle bir şey yani çokta kötü değil heralde :)
    Genişletmek için tıkla...
    hım,bende böyle şeylere düşkünüm,denerim belki, iyi gelir inşallah :) teşekkürler paylaşım için :)
  • rapgirl

rapgirl Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Bende düşkünüm bide belimdeki saçları kütten biraz uzun bir boyda kestirdikten sonra içime oturdu iyice düşkün oldum :D

Ahh o saçlarım :'(
  • Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    evet düşkünüm her şeyi denerim yani,bütün bitkisel falan yağlardan var bende,kullanırım da hepsini,kaş,kirpik,saç,yüz.. üzüldüm saçlarına
  • Sayfayı Paylaş