Samsung Galaxy S III Mini geliyor

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Lethe tarafından paylaşıldı.

1. Lethe

Lethe Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    8.201
    Ödül Puanları:
    113

Samsung Electronics’in güçlü Android deneyimini kompakt tasarımda sunduğu Galaxy S III Mini, yeni yılda 999 TL son kullanıcı satış fiyatıyla raflarda yerini alacak.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve çift çekirdek işlemciye sahip Galaxy S III Mini, 4.0 inç Super Amoled ekranıyla parlak renklerde ve netlikte görüntüleme imkanı sağlıyor.

Galaxy S III Mini'nin Pop-up Play özelliği, aynı anda başka görevleri yürütürken ekranın bir bölümünde video oynatabilmeyi sağlayarak kullanıcıların, izledikleri videoyu kapatıp yeniden başlatmaya gerek kalmadan yeni e-postalarını kontrol etmesine veya internette gezinebilmesini izin veriyor.

Galaxy S III Mini ayrıca kullanıcıların telefonlarını daha kolay ve doğal şekilde kullanmalarına olanak tanıyarak kullanıcının hareketlerini algılıyor. Akıllı Bekleme özelliği ile kullanıcının göz hareketlerini takip ederek, ekran ışığını açık tutarken Direkt Arama özelliği sayesinde kullanıcı telefonuna gelen mesajı okurken diledikleri anda telefonu kulağına götürerek otomatik olarak mesaj atan kişiyi arayabiliyor. Galaxy S III Mini Akıllı Uyarı özelliğiyle de, kullanıcıya aldığı cevapsız çağrılar ve mesajları kullanıcı telefonunun yanına gelip onu eline aldığından titreşim ile uyarı veriyor.

Samsung GALAXY S III Mini, Çakıl Mavisi ve Mermer Beyazı renk seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor.
  2. alemci_baba_42

alemci_baba_42 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    16
    Çok hoş bir telefon herkeze tavsiye ederim süper ötesi :) Iphone felan yanında boş kalmış :D
  3. Moderatör Mertcan

Moderatör Mertcan Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar bu telefon iyi mi ben almayı düşünüyorum fakat sony xperia u ve j var karasız kaldım
  4. Moderatör Mertcan

Moderatör Mertcan Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    43

Peki Google Play de ki tüm uygulamaları,oyunları ve başka sitelerdeki oyunları indirip rahat kullanabilecekmiyim.
  5. Moderatör Barış

Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.458
    Ödül Puanları:
    113

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Peki Google Play de ki tüm uygulamaları,oyunları ve başka sitelerdeki oyunları indirip rahat kullanabilecekmiyim.
    Genişletmek için tıkla...
    Samsung galaxy s3 mini konusunda bir anlaşmaya varılmıştı, anket konusunda. Ve evet istediğiniz gibi kurabilirsiniz oyun, uygulama. Ama tabi ki oyun kurulumu nokiada ki gibi kolay değil sd kart ve pc yardımız gerekiyor.

Sayfayı Paylaş