Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü İlci Göreve Başladı

Konu 'Milli Eğitim Bakanlığı' bölümünde Moderatör Barış tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Barış

  Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  7 Eylül 2011
  Mesajlar:
  2.587
  Beğenileri:
  1.459
  Ödül Puanları:
  113

  Milli Eğitim Bakanlığı kararıyla Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı'na atanan Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, görevini Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Personel Daire Başkanı Metin İlci'ye devretti.

  Milli Eğitim Müdürlüğü'nde gerçekleşen devir teslim törenine yeni göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ile ataması Ankara'da başka bir göreve yapılan Ahmet Pala katıldı. Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, Şanlıurfa'da bulunduğu süre içerisinde eğitim ve öğretimde kentin daha iyi noktaya gelmesi için çalıştığını ifade etti ve göreve yeni başlayan İlci'ye başarılar diledi. Şanlıurfa'nın yeni Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise kentte yapacak çok iş olduğunu ifade etti ve eğitim öğretim kalitesinin artırılması için tüm kurumlarla birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarının mesajını verdi.

  Konuşmaların ardından yeni göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı'na atanan Ahmet Pala'ya plaket vererek başarılar diledi.

  Alıntı

Sayfayı Paylaş