Sayfa 107 yarina Çevİrİ İngİlİzcesİnİ yaziyorum

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde rapci07 tarafından paylaşıldı.

 1. rapci07

  rapci07 Üye

  Katılım:
  11 Ocak 2010
  Mesajlar:
  22
  Beğenileri:
  147
  Ödül Puanları:
  0

  Some of the common emotions are fear, anger, surprise and happiness.Psychologists have been interested in the study of emotions since the 1960s.Emotion has important effects on mental functions including memory and attention.Recently, Daniel Goleman has introduced the concept of emotional intelligence.Dr.Goleman's book "Emotional İntelligence" has been a bestseller in Europe for a long time.
  Emotional intelligence is a person's ability to understand their emotions and the emotions of others and to act appropriately based on this understanding.By devoloping our emotional intelligence, we can become more productive and successful.Research in brain-based learning suggests that emotional health is fundamental to effective learning.
  When we are children,we can express our feelings, but as we grow older we begin to suppress our feelings.

  Çözene çok teşekkür ederim...
 2. akel

  akel Üye

  Katılım:
  9 Şubat 2010
  Mesajlar:
  16
  Beğenileri:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Ortak duyguların bir kısmı, korku, öfke, sürpriz ve mutluluktur. Psikologlar, 1960lar'dan beri duyguların çalışmasından ilgilendi. Duygunun, hafıza ve dikkati kapsıyor olan zihinsel görevlerde önemli etkileri var. Geçenlerde, Daniel Goleman, duygusal zekanın düşüncesini tanıştırdı. Dr. Goleman'ın kitabı "Duygusal İntelligence", uzun bir zaman boyunca Avrupa'da bir en çok satan oldu.
  Duygusal zeka, onların duyguları ve diğerlerinin duygularını anlaması için bir kişinin yeteneğidir, ve uygun bir şekilde oynamak, bu anlayışta temel aldı. Devoloping tarafından bizim duygusal zekamız, biz, daha üretici ve başarılı olabiliriz. Araştır, beyin-temelli öğrenimde, duygusal sağlığın, etkili öğrenime esaslı olduğunu akla getir.
  Bizim, çocuklar olduğumuz zaman, biz, bizim duygularımızı ifade edebiliriz, ama bizim, bizim, bizim duygularımızı bastırmaya başladığımız daha yaşlı büyüdüğümüz gibi.

  inşallah yardımcı olmuşumdur
  iremidil ve rapci07 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş