sayfa 13 türkçesi

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde mlkcndn tarafından paylaşıldı.

1. mlkcndn

mlkcndn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0

millet bn 132 u bulamadım şimdi kendim ceviricem en fazla 30 dk sonra yollarım buraya :D teşekkürleri unutmayın...:D:D:D
  2. mlkcndn

mlkcndn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    A:mr.david benson köpekbalığı bir bilim adamı olmak için ne gibi?
    B:tamam, bu son derece ödüllendirici bir jop. Ben genellikle güney afrika, Maldiv Adaları ve Fiji köpekbalıkları çalışma gibi ilginç yerlere seyahat. uydu takip ve hayatlarını anlamaya çalışın. sonra kayıtları analiz ve köpekbalıkları hakkında yeni ve şaşırtıcı şeyler keşfetmek gerçekten çok heyecan verici! Öte yandan, bir köpekbalığı bilim adamı, bazen masa çalışmaları, raporları yeterli para kazanmak değil yazma gibi sıkıcı
    A:Bir köpekbalığı bilim adamı olmak için hangi özelliklere ihtiyacınız var?
    B:köpekbalığı bilim adamları, zeki ve fiziksel olarak formda olmalıdır. çalışma açık zevk ve onlar sakin ve sabırlı olmak gerekiyor. onlar da oldukça cesur olmak zorunda
    A:böylece, tehlikeli bir iş olduğunu düşünüyorum?
    B:iyi, köpekbalıkları 15 yumurtası kadar keskin dişleri, son derece güçlü çeneleri ve mükemmel duyuları var. onlar da çok hızlı yüzebilirsiniz. Ancak, köpekbalıkları nadiren insanlara saldırmaz.
    A:köpekbalığı bir bilim adamı nasıl olunur?
    B:üniversitede bir köpekbalığı bilim adamı ya da zooloji. Aynı zamanda bir akvaryum bazı iş deneyimi elde etmek için iyi. kolay bir iş değildir, ancak köpekbalıkları güzel ve büyüleyici yaratıklar. benim görüşüme göre, dünyanın en iyi iş var!

biraz cümle bozukluğu var oda ceviriciye sorun :D kendim yazdım inş tşk hakkedmişimdir...
  3. mlkcndn

mlkcndn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ödüllendirici bir jop. yanlılş yazmısım:D ödüllendirici bir meslek ..... bnde kendime yazarken gördum :D
  4. enwy angel

enwy angel Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    547
    Ödül Puanları:
    0
    Bu hiç olmamış ya düzgün çeviri degil .
    :181:
  5. mlkcndn

mlkcndn Üye

Beğenileri:
    29