sayfa 33 çeviri :D yaptimm

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde tatli_kopi tarafından paylaşıldı.

 1. tatli_kopi

  tatli_kopi Üye

  Katılım:
  29 Nisan 2010
  Mesajlar:
  64
  Beğenileri:
  74
  Ödül Puanları:
  0

   zorbing or sphering -started in new zealand in the 1990s. what is it like? ıt's like bungee jumbing, it's like floating, it's like going on a rollar coaster. you are inside a giant bouncy beach ball and roll down a steep hill at about 50 km an hour. you see the blue sky and then the green grass.If you like skiing and paragliding then this is sport for you . ıt combines skiing and flying . you ski straight down the hill with the parachute wing behind you. Then let the parachute come up in the air behind you. Suddeny you’re flying parasking.Kife surfing starded in france in the 1980s. It is very popular worldwide now. You use a small surfboard and a large kite on 30- metre lines. The kite pulls you through the water and you can ster with the lines. You can just speed through the water or you can jump as high as a house.This new sport fre running through the city cilimbing walls crossing roofs and jumping from building to building- starded in Paris. People say it ısn’t exercising it’s finding new ways to do things and new ways to look at life.


  :ugh::ugh::ugh::ugh::ugh::ugh::ugh::ugh:
   Zorbing veya yeni zelanda sphering-1990'lı yıllarda başladı.negibi?ıt gibi bungee jumbing, yüzer gibi, rollar coaster gibi., dev birbouncy plaj topu içinde ve saatte yaklaşık 50 km dik bir tepedenaşağı doğru döndürün.mavi gökyüzü ve yeşil çim sonra bakın.
  Kayak ve yamaç paraşütü gibi, o zaman bu sizin için bir spor. ıtkayak ve uçan bir araya getiriyor. düz arkanızda paraşüt kanat iletepeden aşağı kayak. Sonra paraşüt arkasındaki hava kadargelsinler. Suddeny size parasking uçuyoruz.
  Kife 1980'lerde fransa'ya starded sörf. Dünya çapında şu anda çok popüler. - 30 küçük bir sörf tahtası ve büyük bir uçurtmametre çizgileri kullanabilirsiniz.Uçurtma, su yoluyla çeker ve hatlarıile ster. Sadece su ile hız ya da bir ev gibi yüksek atlayabilirsiniz.
  Bu yeni spor fre şehir duvarları geçiş çatılar cilimbing üzerinden çalışan ve bina Paris'te bina-starded atlama. İnsanlar, şeyler veyaşam bakmak için yeni yollar yapmak için yeni yollar bulmaegzersiz hayalleri kurmak değil söylüyorlar.
 2. kamila

  kamila Üye

  Katılım:
  20 Aralık 2010
  Mesajlar:
  49
  Beğenileri:
  13
  Ödül Puanları:
  9
  35 deki d bölümü ve 36 deki d bölümünü bilen warmı ltfnn snw yarn ve yazılıda cıkacak acil lazım!!!
  onur310 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş