sayfa 42 deki çeviri yapar msıınız lütfen !

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde justin.hilal tarafından paylaşıldı.

1. justin.hilal

justin.hilal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:confused::cold:nlur ya çok acilll cümle cümle olursa dah ii olur !:(
  2. cuma yusuf

cuma yusuf Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Dün gece ben heyecan verici bir rüya gördüm. Güzel bir bahar günüydü. Bu akşam geç oldu ve ailem hala iş başındaydı ben evde yalnızdım. Ben odamda ödevimi yapıyordum dışarıda çok büyük bir şey fark ettim. Nasıl şaşırtıcı! Iki dev kanatlı beyaz at. O da bahçemizde. Ben merak ediyordum ve onu yakından görmek istedim. Ne sürpriz! O efsanevi atlar kanatlı oldular. Çok dost olduğunu düşündüm ve arkadaş olmak istedim. Ben korkmuyordum ama heyecanlıydım. Beni o zaman sırtına aldı ve biz çıktık. Biz yüksek binalar çok büyük dağlar gür ormanlar ve mavi denizler üzerinde uçtuk. Ah bu çok heyecan vericiydi. Daha sonra o dünyanın en güzel yerinin üzerinde götürdü. Bir vadi ağaçlar ve renkli çiçeklerle doluydu. Hayvanlar bolca vardı. Onlar beni görmekten mutlu oldular. Onlar çok misafirperverler. Büyük bir ayı bana taze meyve hizmet etti ve panter bana soğuk içecekler sundu. Ne fantactic bir hayat! benim hayvan arkadaşlarım kendime zevk verirken saatin alarmı çaldı. Yüzümde kocaman bir gülümseme ve bir avuç mutluluk ile uyandım.

BİR TANE TEŞEKKÜR EDİN YETER

Sayfayı Paylaş