Sayfa Koruma Kaldirma

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Red tarafından paylaşıldı.

1. Red

Red Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.033
    Ödül Puanları:
    0

Bildiğiniz Üzere bazi sitelerde yazilari kopyalamak istiyorsunuz ama sayfa yaziyi kopyalayamiyorsunuz engelleniyor, işte böyle sayfalarda yazilari nasil kopyalanacağini anlatacağim.Bu yöntemi bilen arkadaşlara sesleniyorum biliyorsaniz suraya biliyorduk sendenmi ögrenceniz gibisinde yazilar yazmayin CTRL+C tusunuzu bozarim ona göre:dil2:

Aşama 1-) İlkten kopyalacağimiz internet sayfasini açiyoruz .Baktık sayfadaki yazilar kopyalanmıyor.

Aşama 2-) Mozilla FireFox tarayicisinda iseniz sayfanin en üstünde ARAÇLAR >Şeçenekler butonuna tıklıyoruz.

AŞAMA 3-) Önümüze bir pencere gelecek GENEL>SEKME>İÇERİK>UYGULAMALAR>GİZLİLİK>GÜVENLİK>GELİŞMİŞ kategorilerimiz çikacak bizi İÇERİK kısmı ilgilendiriyor.İçeriğe tikladiktan sonra Java Scripti Etkinleştirdeki tik imizi kaldiriyoruz ve Tamam butonumuza basiyoruz.

AŞAMA 4-)
    Sonra yazilarini kopyalamak istediğimiz sayfaya F5(yenileme)tusuna basiyoruz ve artik sayfadaki yazilarimizi kopyalayabiliyoruz.:330:

inşallah anlamiştirsiniz yazilarda hata varsada kusura bakmayin devlet idaresine dilekçe vermiyorum okadarida olsun :D

EMEĞE SAYGI DİZ ÇÖKÜN LEYN:D
  2. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Emeğine sağlık dostum !
    Red bunu beğendi.
  3. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık güzel paylaşımda, kim niye diz çöküyormuş.
  4. Moderatör Muhammet

Moderatör Muhammet Muhammet Dilmaç Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük
    Furkan google chromede kaykaktan içerik çekilebilir veya mozilladada fakat bazı siteler bunun içinde sağ tuş engeli koyuyor google chromede istediğiniz linkin başına şunu ekleyince jkaynağı görürsünüz ordanda içeriği çekebilirsiniz...

Kod:

view-source:{Linki buraya yazın parantezleri kaldırın}

diğer tarayıcılarda denemedim...

Sayfayı Paylaş