Sayısal okuyorum ama testlerde yapamıyorum

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde edanur_yildiz tarafından paylaşıldı.

1. edanur_yildiz

edanur_yildiz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Ben sayısal öğrencisiyim. Dersanelerin, okulun deneme sınvlarına girdiğimde fen sorularını çözemediğimden bölümümü eşit ağırlık olarak kodluyorum.Arkadaslar daha fazla test çözmemi öneriyorlar. Ama denedim ve sonuç alamadım. Yani söylemek istedigim fen sorularını nasıl çözebilirim.
  2. Moderatör Gizem

Moderatör Gizem Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    356
    Ödül Puanları:
    63
    Konu özetli soru bankalarından al. O kitaplarda sayfada üstteki soruyu çözüyorsun, alttakiler ona benzer oluyor. Bunun dışında fen, matematik ve geometri formüllerini odanda bir yere as. Kitaplarda önemli yerleri renkli kalemlerle fosforla, görsel de aklında kalmasında yardımcı oluyor. Anlamadığın soruları mutlaka öğretmenlerine sor, bu sitede konu açarak da sorabilirsin elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Okuldaki derslerde soruları çözebiliyor musun?
    edanur_yildiz bunu beğendi.
  3. tumblr_

tumblr_ Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar/Nasıl denedin? Herşeyi yaptım diyorsan eşit ağırlığa geç, harcama kendini..
    edanur_yildiz bunu beğendi.
  4. edanur_yildiz

edanur_yildiz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Okuldakilerini kısmen çözebiliriyorum. Zaten bölüm değisecek gibi görünüyor. Eşit ağırlık bölümünü bi düsünim.
  5. Moderatör Gizem

Moderatör Gizem Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    356
    Ödül Puanları:
    63
    Bu dönem değiştireceksen sınavlar başlamadan değiştirmelisin. Ama bölüm değiştireceksen gerçekten yapamayacağına inanıyorsan değiştir.

Sayfayı Paylaş