Seçmeli Tarih ?

Konu 'Tarih - İnkılap Tarihi 10. Sınıf' bölümünde PinarDenis tarafından paylaşıldı.

1. PinarDenis

PinarDenis Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Normal tarih yetmedi birde seçmeli tarih çıktı başımıza. Olumlu buluyormusunuz ? Diğer Okulları bilemem ama bizim okulda böyle bir ders uygulanıyor hem sıkıcı hemde anlamsız !:(:confused::confused::confused:
  2. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Yine tarih bir nebze iyi biz seçmeli dil anlatım görüyoruz adam bizi normal dil anlatım öğretmeninden fazla zorluyor...
    Çok gerekszi sayısalcıyız birde...Dil anlatım neyime..resim koy daha iyi..
    bu konu da çok dertliyim hiç konuşmayım daha iyi.
  3. PinarDenis

PinarDenis Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Dertlı olduğum ıcın soyluyorum Çok Berbat birşey.
  4. a_y_t_ü_l

a_y_t_ü_l Üye

Beğenileri:
    534
    Ödül Puanları:
    0
    Sen sözelmisin ? Sözelsen tarih senin açından iyi ;) Ama bir sayısalcıya kimya, fizik, biyoloji ve matematik konulmalı seçmeli ders olarak bence :) bizim seçmeli derslerimiz demokrasi ve resimdi resim yapıyoruz haftada iki saat imza topladık resim kaldırılsın alan dersimiz olan fizik,kimya,biyoloji konulsun diye olmazmış bizde resim çekiyoruz iki saat :/ Yeni gelecek olan 10. sınıflarda düşünülecekmiş müdür öyle söyledi :/ Bence bu saatten sonra hiçbir şey değişmez boşuna bunu dile getirip idarecilerle aranı bozma derim ben (=
  5. PinarDenis

PinarDenis Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Evet sözelim. Ama Derse giren hoca yuzunden secmeli tarihten nefret ediyorum birsey anlattığıda olmayınca :D Sonuc belli :D
  6. a_y_t_ü_l

a_y_t_ü_l Üye

Beğenileri:
    534
    Ödül Puanları:
    0
    Ama sözelsen bu senin yararına ne güzel işte alan dersini görüyorsun :) Biz alan dersimizi haftada iki saat görüyoruz :/ Eğer hocadan kaynaklanıyor diyorsan eve geldinmi kendin çalış internette birçok sanal hoca var :) videoları dinle kaynak kitaplardan çalış ayrıca bu senenin ders kitabıda çok güzel oradanda çalışabilirsin günlük tekrarlarını yapıp testte çözdünmü hiçbir sorun kalmaz :) Tabi bunlar benim düşüncelerim ve önerilerim yine sen bilirsin :) ;)
  7. Red

Red Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.033
    Ödül Puanları:
    0
    sizde oda iyi teknik liselerinde sayisal sözel ayrimi yok

bütün dersleri görüyoz +bide meslek dersleri :D
  8. PinarDenis

PinarDenis Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Senenin Ders Kitabı mı ? :D Öyle bir kitap mı var?? Bizde Yok öyle bir kitap seçmeli tarih adına bir kitap yok. :D Hoca 4 haftada bir gelir derse konu anlatırsa anlatır :D Sınava gelince Soruları Tamda Sorar :D
  9. a_y_t_ü_l

a_y_t_ü_l Üye

Beğenileri:
    534
    Ödül Puanları:
    0
    Furkan önce sana cevap vereyim :D
    Sayısallardada sayısal ders sözel ders ayrımı yok :) Bende çok meraklı değilim sözel derslere :)

Pınar sana cevap vereyim şimdide :) sana söylediğim şey çözüm yollarından sadece biri:) internetten dinleyebilir kaynak kitaplardan çalışabilirsin ayrıca :) ;)
  10. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Ya adam kendini 4 saat olan dil anlatımcı sanıyor..Normal dil anlatımımın da iyi olduğu söylenemez ama seçmeliden 75 aldım ve sözlüye 80 vermiş... Ne yaptığım varsa sanki... ders falan işlemiyoruz sürekli tartışma, sunum falan... sonrada ben sizi zorlamamam diyor..yazılı bir geldi öünüme 10 dakika kendimi toparlayamadım...
    uff neyse ya hiç kendimi kasamam :D

Sayfayı Paylaş