selim ile hande

Konu 'Kitaplar, Yazarlar, Entellektüel' bölümünde arzu_asi tarafından paylaşıldı.

1. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36

Selim ve Hande

Selim ve Hande...
    Yine bir Halit Ertuğrul klasiği...
    Kendini Arayan Adam, Düzceli Mehmet ve Aysel adlı kitaplarıyla gönülleri fetheden, satış rekorları kıran Halit Ertuğrul yine yüreğinizi titretecek bir esere daha imza atıyor.
    Zengin bir hayat yaşarken, babasının kumar ve kadın tutkusu yüzünden yoksul bir hayata sürüklenen Selim'in ve ailesinin dramı gözlerinizi yaşartacak. Ablasının kötü yola düşüp hastalanması, babasının ortadan kaybolması, annesinin bütün bu felaketlere rağmen tevekkül göstermesi ve genç Selim'in böyle bir ortamda kendisini seven zengin kız Banu ile dindar kızHande'nin arasında bocalayışı nefesinizi kesecek. Kısacası Halit Ertuğrul'un her eserinde olduğu gibi Selim ve Hande adını taşıyan bu eserle de coşacak, üzülecek, ağlayacak, gülecek ve bu kitabı okuması için herkese tavsiye edeceksiniz.

halit ertuğrul
  2. beqq

beqq Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu kitap çok güzel arkadaşlar ben okudum ve bayıldım...
  3. merweee_1130

merweee_1130 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    bende okudum Halit Ertuğrulun bütün kitaplarını sevrek okuyorum zaten güzeldi Selim ve Hande romanıda
  4. Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Halit Ertuğrul'un Bu kitabını okumak kısmet olmadı daha ama diğer kitaplarının çoğunu okudum ve hepside çok güzel;)
  5. abdulmelik

abdulmelik Üye

Beğenileri:
    964
    Ödül Puanları:
    0
    Halit Ertuğrul kitapları çok güzeldir..
    Bu kitabını daha okumadım ama....
    Güzele benziyor...

Sayfayı Paylaş