seneler durmuyor...

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde reyhan eylül tarafından paylaşıldı.

1. reyhan eylül

reyhan eylül Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

terk edişlerdi hayatımı yıkan,yalanlardı anlayamadığım.öğrenince acıtıyordu,yakıyordu ama insan zamanla alışıyordu. artık yolun sonuna geldiğindesende farkediyorsun. koca bir yalan seni boğmuş,içine almış.ama artık çok geç kalmıştın ve bitmişti.bitmemeliydi benim için daha erkendi ama senelr geçmişti.artık zaman akıyordu.sen yalanlarınla onları durdurduğunu zannetsende,zamanla bitiyorduk;gidiyordu zaman avuçlarımızdan...yalanları tüketmek için özürler devreye gidiyordu,pişmanlıklar...

ve son sözler,elveda deyişler,kaçışlar başlıyordu.bir zamanlar sığındığın yalanlar şimdi düşmanın olmuştu.ama aynı zamanda candan bir dost gibi bırakmıyordu peşini.sen ne beni ne başkasını kandırdın.sen!kendini kandırdın biz aynıyız hayatımızın güzel seneleri ziyan olsada.
    ama aldım ben hayattan payımı,kaybetmedim hiçbir zaman.düşsemde kalktım ve hiddetle çırptım eteklerimdeki tozu,sana inat çırptım ...ve sen uzakta kaldın.öyle uzakta kaldın ki,artık beni kaybettin..bir ölü gibi can çekişiyorsun fakat çok geç.zaman geçti söylemiştim sana..şimdi kaçma sırası bende!zaman gelecek koşar adımlarla çıkacağım o merdivenlerden ve sen 1.basamaktan benim çıkışımı izleeceksin.o zaman yalanlarına lanet okuyup peşimden gelmeye kalakacaksın elimi tut diye,yalvaracaksın!artık benim sna ne bir borcum ne minnetim ne de uzanacak bir elim kalacak gözlerinden yaşlar akacak fakat hiçbiri senelrce benim akıttğım gözyaşlarına haykırışlarıma değmiyecek çünkü onlar hep sahte kalacaklar bunu sende ben de çok iyi biliyoruz...değil mi babacığım!!!:)
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ağustos 2009
    Özel Üye Esra bunu beğendi.
  2. reyhan eylül

reyhan eylül Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    seneler durmuyor
    yere göğe sığmıyor
    geri dönüş olmuyor biliyorsun
    ayrılık utanmıyor
    son sözü söylüyor sen bunu bilmiyorsun

bu yollar yollar değil geçtiğim günah değil çektiğim boşa değil son değil uzaklar uzak olmasalar tuzak kurmasalar bana varmasan kalmasan....
  3. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    güzelmiş..
  4. reyhan eylül

reyhan eylül Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet nedim zeperin şarkısı
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2009
  5. 0sqee

0sqee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten de güzelmiş :) teşekkürler bizimle paylaştığın için..
  6. reyhan eylül

reyhan eylül Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vay be ben neymişim o an çok hüzünlenmiştim.demek ki edebiyatı sevemesemde içimde koca bir edebiyat canavarı varmış.edebiyat öğretmenim okusa şaşardı bunu nasıl formülize etmedinde sözcüklere döktün diye.neyse saklayalımda ağlamasın kadın yazık:)
  7. pessimist06

pessimist06 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel yazı dostum paylaşım için sağol
  8. --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları: