SERSERİME(cok guzel arkadaslar okuyun...!)

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde aylin_özge tarafından paylaşıldı.

1. aylin_özge

aylin_özge Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    16

Elime son kez aldım kağıt kalem.Bu sana son mektubum .Postacı son kez getirecek bir haber benden sana.
    Canım serserim bilirsin aldırmazsın hiçbirşeye, sevgiye , nede hislere...Şimdide elimde sigaram var.bugün yine fazla içtim.Biliyorum yine bana kızacaksın.Ama yine aynı cevabı vereceğim dertliyim son kez.Bu kalp senin derdinle doldu uykularım bölünür oldu yanlış anlama bu mektubumda seni ne kadar özleyeceğimi yazmıyacağım.Artık değiştim ben senin umursamaz tavırlarından bıktım katmıyorum artık seni. Hani senin birde benim sende resmim vardı ya arkadaşıma verdim çok beğenmiş seni al senin olsun dedim ama dikkat etmesini söyledim olurya çıkarsanız boynuzlamasın seni dedim.Yüzünün şeklini görmek isterdim serserim.Bu mektup diğerlerine benzemiyor değil mi?
    Dün gece yıktın gittin beni serserim.Bütün gece kalbim kanadı durdu.Dindiremedim inan gözlerim doldu ,ağlayamadım.Yataklara düştüm ne zamandır ama iyi oldu aslında.Seni unutmaya başladım artık.Bu kadar mı değersizdi sevgim biliyosun ben seni çok sevdim. Bu sana son mektubum istersen okut başkasına...Ama şunu bilki bundan sonra mezar taşıma ''HAİN'' yazan bir ölüsün benim için artık hatıralarımdasın...

SERSERİDEN CEVAP

bugün hiç beklemediğim anda mektubunu aldım güzelim.son mektup demişsin inanmam...sen daynamazsın bensizliğe.
    erir bitersin günden güne.bak ne diyorum güzelim,gönlün olsun birkaç gün daha çıkalım.sevinirsin belki.sen bensiz yapamazsın güzelim.benim elimden sen gibi neler geçti bilirsin.beni sevdiğin günleri düşün.naıslda çocuk gibiydin bayılacaksın diye korkmuştum.haberim yok sen beni gerçekten sevdin mi?sana bu mektubu meyhaneden yazıyorum saolsunlar arkadaşlarda yardım ediyorlar biraz önce bir çocuk dövdük onun şerefine içiyorum.bak güselim sana ne ne dediğimi hatırlıyorum''ÜZÜLME'' yazmışsın.sahidenyıkıldın mı?umursamassın sanmıştım takmassın diye ummuştum.amam madem artık unuttun bu sana son sözüm
    ''BENDE SENİ SEVDİM GÜSELİM''

KIZIN ARKADAŞINDAN SERSERİYE

seni tanımıyorum arkadaşım seni çok sevmişti son mektubum demişti doğru.hem o seni çoktan unuttu bile resmini bana verdi.bir gün buluşup konuşalım senle.güselim demişsin bizimkine.bende seni zevkli sanırdım ben ondan daha güzelim.bak serseri numaram arkada yazıyor.onu aradığın gibi benide ara.ayrıca bizimki biraz garipçedir.bu aralar kalbinin ağrıdığını söylüyorlar.doktorlar teşhis koyamıyorlar.aman canım oda bir başka ağlasa gülüyorum der.sakın unutma beni ara.

SERSERİDEN KIZIN ARKADAŞINA

Bak kızım ben seni daha en başta sevmedim.ben herşeyden çok güzelimi sevdim.o bana canımdan koparcasona ''SERSERİM'' derdi.senin gibi arkadaş olmaz olsun.güzelliğe gelince hiç kimse yarışamaz benim güzelimle.şimdi bırak bunları bende yıkıldım.ona söyle son mektup derken yalan sanmıştım.daha beter içer oldum.bir daha ki mektuptan güzelimden bahset bana,şimdi gerçekten mutlumu?anlat...başkasınımı seviyor?başkasıylamı?anlat bana herşeyi anlat.beni seviyormu öğren bakalım yoksa bu kadar çabukmu unuttu beni?çabuk yaz arkadaş anladımki yaşayamazmışım ben onsuz bu dünyada.......

ARKADAŞTAN SERSERİYE...

Afedersin yanlış yaptım serseri ben o seni geröekten sevdi.son nefesinde adını sayıkladı.yüreğim parçalandı anlayazsın.''SERSERİM''deyişini duysaydın gözlerini kaparken oyle sarmıştıki bedenini .kaybedince yaşayamaz öldü işte.son mektubu ne yaptın?içip içip ağlıyormusun?o şimdi mezarında huzurlu yatarken yılanlara bile seni anlatıyor,şüphen olmasın.zaten mezar taşında''SENİ SEVİYORUM SERSERİM''yazısını görünce anlarsın.belki yaşaması için bi umut vardı içinde ama seninle ciddi olsaydı bir kaç gün çıkalım demişsin işte ona,güzeline o zaman vurdu.zavallıcığın yüreğine indi.şimdi mezarında derin bi uykuda .sevgisi sonsuzlaştı artık.aslında istemedi öldüğünü bilmeni.şimdi içermisin?adam mı döversin?sende onu sevmişsin öyle yazmışsın,öyleyse bırak aşkınız yaşasın.........

SERSERİNİN ODASINDA BULUNAN NOT:SANA GELİYORUM GÜZELİM
    SENİ SEVİYORUM GÜZELİM
    ELVEDA.............................................
  2. AyŞeGüL!

AyŞeGüL! Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ÇOK GÜZEL:(

SAOL CİCİM.
  3. 2αн!_∂3

2αн!_∂3 Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    454