Sessiz bekelyiş...

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde _AdReNaLiN_ tarafından paylaşıldı.

1. _AdReNaLiN_

_AdReNaLiN_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Sanırım son günlerde hep beklemedeyim...Neyi beklediğimide pek bilmiyorum...Ya hazin bir sonu, ya da mutlu bir başlagıcı...

Ama bir türlü bitmiyor bu bekleyiş.Sanırım uzunca bir süre bitmeyecekte...Hani diyor ya Ceyhun YILMAZ "ve şimdi anlıyorum, Ben beklemeyi seviyorum"..Öyle oldu sanırım..

Baktım ki bekleyişler bitmeyecek, bende bunları eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum..Nasıl mı? Çok basit :) Küçük şeylere büyük mutluluklar yükleyerek..Onları yaşayıp, hissederek...

Kaç insan sabahlara kadar bir mesaj bekler sevdiği kız/erkek'ten? Ben mi..Sorulmaz bana böyle şeyler..Her gece sabahın doğumuna ebelik eder oldum kuru bir "İyi geceler" için...Hani derler ya, sevgiliden gelen bir damla, sel olurmuş sevenin gönlünde..Ama ya yıkar geçerse herşeyi o sel, sevenin gönlünde..O zaman ne kalır geriye? Yıkık, virane bi adam mı, yoksa herşeyi yıkıp geçtikten sonra durulan bi nehir mi??

Hayat seçimlerden ibarettir...Seçim yapma limitini doldurmu birisiyim..Artık sadece doğru tercih olmayı bekliyorum...Susarak..Susup seyrederek...
    esmer_seker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş