Sessiz Çığlıklar

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde Noble princess tarafından paylaşıldı.

1. Noble princess

Noble princess Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Hata bende miydi onda mıydı bilmiyorum.Tek bildiğim kızgın olduğum,en yakın arkadaşımdan darbe yemiş olmamdı.Elim telefonumu aradı.Numaraları tuşlarken elim terliyordu.Numarayı çevirdim.1-2 kere çaldıktan sonra açıldı.Hiç sessimi çıkarmadım.Karşı taraf da susuyordu.En sonunda sessizliği bozup ; ''Yarın saat 2 de her zaman ki kafeye gelebilir misin?'' dedim ve cevap bekledim.Nefesinin sessini duyuyordum.Sanki koşmuş,eve yeni gelmiş gibi bir hali vardı.
    ''Tamam.''dedi ve telefonu suratıma kapattı.Hiç yapmadığı birşeyi yaptı.Tam 7 ay sevgili olarak kalmıştık.O ise sadece tamam dedi ve kapattı.Sinirlenmiştim.Bana neden böyle davrandığını biliyordum.Yarın nasılsa son sözü söyleyen ben olacaktım.
    Ertesi gün kafeye gittiğimde benden önce gelmişti.Sakin adımlarla ve dik bir baş ile yanına doğru yürüdüm.Hemen oturdum.Yüzüme hiç bakmadığını farkettim.Aklında o vardı.Benim en yakın arkadaşım kız kardeşim olarak gördüğüm insan vardı aklında.Çok sakindim.Konuşmasını bekledim ama susuyordu.Masaya dikmişti gözlerini,düşünceliydi.Sessizliği bozan ben oldum:
    ''Biliyorsun aramızda geçenleri.O benim en yakın arkadaşım ve seni seviyor.Biliyorum ki sende beni seviyorsun öyleyse neden ona söylemedin aramızdan çekilmesini?''dedim ve cevap bekledim.Kafasında ne söyleyeceğini tasarlıyordu.En sonunda konuştu:
    ''Hayır ben de onu seviyorum ve aramızdaki tek engel sensin.Sen olmasaydın biz birlikte olacaktık ama sen her şeyi mahvettin.''dedi ve yine kafasını eğdi.
    Birşey demedim sadece şaşkındım ama belli etmedim.Masadan kalktım konuşma bitmişti benim için.İçim rahat etmedi arkamı dönüp son kez şunları söyledim:''ikiniz de umrumda değilsiniz.Mutluluklar..''dedim ve yine dik bir baş ile üzülmeden ayrıldım oradan.Tek üzüldüğüm yanı ise boşuna sevdiğim insan beni bırakmıştı ve hiç tanıyamadım bir kıza kardeşim demiştim.Sadece bu etkenler içimde sessiz çığlıklara neden olmuştu..
  2. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Akici bir dil kullanmissin. Yasadiginiz o ani hayal etme imkani sunuyorsun bize. Durust olmak gerekirse siradan biryerde karsima ciksa bir kitaptan alinti yapilmis derdim.

Daha uzun yazilar yazmani tavsiye ediyorum. Ozellikle gercekten yasadigin bir olayi bu kadar guzel anlatman, kurgu tekniginide basarabilecegin anlami.ni tasiyor. Hayal urunu kisa hikayeler denemelisin.

Bravo :)
  3. Noble princess

Noble princess Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim..Başka yazılarım da olacak ve roman yazıyorum.İlerde kitap haline getireceğim anlatım bozukluğu yapmamaya özen gösteriyorum..
  4. baysedef

baysedef Üye

Beğenileri:
    384
    Ödül Puanları:
    64
    çok güzel yazmışsın tebrik ederim harika
  5. Noble princess

Noble princess Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları: