= Sevmesende Dürüst OL =

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde eva_girl tarafından paylaşıldı.

1. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0

Neydi bu isyan neydi bu öfke neydi bu sıkıntı neydi koca şehirde kendimizi yanlız hissetmemizin sebebi soluğumuzun kesilme sebebi neydi niye böyle anlarda insan nefes alamadığını hisseder hele hele gecelerde saniyeler sayılır uyumak ister ister insan uyumak ve unutmak ama uyuyamazsın güneşin doğmasını iple çekersin sen bekledikçe gece uzarda uzar ama sebep ne sen bu yaşakadar böylemi yaşadın sadece onunlamı hayatı tandın onsuzda çok güzel günlerin geçti ondan önce hatta hiç böyle olmamıştın ama kendine bile itiraf edemiyosun dimi bunların sebebi o deyil diyosun kendimi bu ara deslere çok verdim veya çok mesai yaptımyorgunluk beni böyle yaptı diyosun dimi oysaki sen bukadar çalışma heveslisi deyildin şimdi ise sen çalışmak istiyosun sürekli kalabalık ortamlarda olmak istiyosun yanlızlık neden bu kadar korkutuyo seniböyle olmanın sebebi ne çok ders çalışmak nede yoğun iş tenposuolmadığını ikimizde iyi biliyoruz biliyoruzki gönlüm itiraf edersek acımız daha çok büyür diye korkuyoruz ismini söylemek istemiyorum istemiyoruz dimi gönlüm onun bunları hak etmediğini düşünüyoruz böyle bi sevgiyi ama niye karşısına geçip bağıramadım sizi geçen gün arkadaşımla öyle el ele gördüm ama dondum kaldım bişe diyemedim gururumdan sen beni görmedin akş*****da beni aradın senin dürüstçe söylemeni bekledim artık seni sevmiyorum demeni bekledim seni seviyorum aşkım diyip telefonu kapattın.
    Halaseni gördüğümü gururumdan söyleyemiyorum evet görünürde ben ayrılıyorum senden ama sen bunu bana daha önce dürüstçe yapsaydın böylesine yıkılmazdmşimdi neden diyosun bu ayrılık sana karş sevgim kalmadı dedimsen ellerimi tuttun anladımki sende herşey oyunmuş çünkü dünde başkasının elleri ellerindeydi ve ellerimi olanca gücümle çektim sadece ben dürüst oluyorum dedim ve kalkmalıydım artık dayanamıyodum çünkü evet istediğimi yapmıştım yüzümdeki bu ıslaklık neydi peki neden durmuyodu gözümdeki yaşlar iyiki sen bunları görmedin hiç ayrımayız derdik şimdi isi kavuşmamız sadece hayal şimdi itiraf etsek gönlüm kimse yok bizi duyanda yok suçlayanda yok böyle güzel bi ilişkiyi neden bitirdin onu niye böyle üzüyosun diyenler yok hadi gönlüm artık ikimizde saklayamıyoruz bu sıkıntı bu isyan bu öfke kendini yanlız hissetmen herşeyin herşeyin sebebi oydu kimse bilmiyo herkes bizi suçluyo gönlüm gururumdan en yakın arkadaşıma bile o beni aldattı diyemiyorum yine SOLUKSUZ VE NEFESSİZ KALIYORUM......
    ALNTIDIR...

Sayfayı Paylaş