Şeytan ile Hz. İsa (a.s)

Konu 'Dini Hikayeler' bölümünde P!NqUeEn <3 <3 tarafından paylaşıldı.

1. P!NqUeEn <3 <3

P!NqUeEn <3 <3 Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0

Hz. İsa (a.s) yarım kerpici başının altına koymuş, yatıp uyumuştu. Uyanıp gözlerini açtığında İblis'i başında bekler buldu. Ona.
    <SMALL><SMALL><SMALL><SMALL>[SIZE=+2]<SMALL><SMALL><SMALL><SMALL><BIG style="COLOR: rgb(0,0,0)">- A melun başımda ne bekliyorsun? diye sordu.
    </BIG></SMALL></SMALL></SMALL></SMALL>[/SIZE]</SMALL></SMALL></SMALL></SMALL>
    <SMALL><SMALL><SMALL><SMALL>[SIZE=+2]<SMALL><SMALL><SMALL><SMALL><BIG style="COLOR: rgb(0,0,0)">İblis ona dedi ki:</BIG></SMALL></SMALL></SMALL></SMALL>[/SIZE]</SMALL></SMALL></SMALL></SMALL>
    <SMALL><SMALL><SMALL><SMALL>[SIZE=+2]<SMALL><SMALL><SMALL><SMALL><BIG style="COLOR: rgb(0,0,0)">- Başının altına koyduğun benim kerpicim. Bütün dünya benim malım olduğuna göre, bu ker*** parçası da benim malımdır demektir. Madem ki malımı kullanıyorsun bana ortak oldun demektir.
    <SMALL><SMALL><SMALL><SMALL>[SIZE=+2]<SMALL><SMALL><SMALL><SMALL><BIG style="COLOR: rgb(0,0,0)">Hz. İsa (a.s) kerpici başının altından aldı, fırlatıp attı. Yeniden uyumaya niyetlendi. İblis de savuştu gitti.
    <SMALL><SMALL><SMALL><SMALL>[SIZE=+2]<SMALL><SMALL><SMALL><SMALL><BIG style="COLOR: rgb(0,0,0)">Ey dünya dertleriyle üzülen, ip gibi eğilip bükülen adam!
    <SMALL><SMALL><SMALL><SMALL>[SIZE=+2]<SMALL><SMALL><SMALL><SMALL><BIG style="COLOR: rgb(0,0,0)">Madem sonunda herşeyi arkanda bırakıp gideceksin, açgözlülük yapmanın, durmadan mal yığmanın ne âlemi var?</BIG></SMALL></SMALL></SMALL></SMALL>[/SIZE]</SMALL></SMALL></SMALL></SMALL>
    GT S3650 ve !!emine!! bunu beğendi.
  2. !!emine!!

!!emine!! Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Istanbul
    doğru...tekrar teşekkürler
  3. GT S3650

GT S3650 Forumdan Uzaklaştırıldı