şiir

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde ??rock_eda?? tarafından paylaşıldı.

1. ??rock_eda??

??rock_eda?? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Hani insanlar yağmur yağarken hüzünlenir ağlarlarmışya.Ben hep buna gülerdim.Yağmur yağarkendemi hüzünlenilir diye.Ama öyle değilmiş işte.En çokta yağmur yağarken hüzünleniyormuş insan.Aken her damla yüregine vurulan hancer gibiymiş.Yağmur yağıyordu yine bu sabah.Bir kızla tanıştım.Daha 17 sinde.Birini seviyormuş.İsmini andıgında buruk bir gülümseme geldi yüzüne.Belliki canı çok yanmıştı.Şiir yazmış o can acısıyla sayfalarca şiir yazmış.Sonra kavuşmuşlar ama imkansız diyormuş bu aşka.Baktım şiirlere hepsinde acı,özlem,aşk vardı.Okurken canım acıdı birden.Sonra ayrıldı yanımdan şiirleri vermeye gitti.Verirken elleri titriyordu.O an gözlerinden iki damla yaş indi.Ağlıyordu.Belliki çok canı yanıyordu.Ama seviyordu sevmese dönmezdi zaten.Sonra elini tuttu onun hani o kırmızı güller vardıya işte tam orda tuttu ellerini.Canım acıdı birden.
    Kendimi izliyordum sanki.Bende şiir yazmıştım sana.Sayfalarca şiir yazmıştım.Hepsinde acı,özlem,nefret vardı.Bnde vermiştim sana şiirlerimi verirkende ağlamıştım.Sessizce iki damla yaş inmişti gözlerimden.Sonra sn dayanamayıp sarılmıştn ve elimi tutmuştun.Kırmızı güllerin olduğu yerde.Kendimi izlemiştim onlarda.Birden dayanamadım o yerde.Ağlamak istiyordum ağlayamıyordum.Haykırmak istiyordum yapamıyordum.Kızma ama agladım susmaksızın agladım.Utanmadım işte.Dayanamadım n yapayım.
    Küçük bir çocuk gibi ağladım.Hemde hıçkıra hıçkıra.Kızma be deniz gözlüm dayanamıyorum yokluguna...DAYANAMIYORUM....:(
  2. ~~Özge~~

~~Özge~~ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.697
    Ödül Puanları:
    36
    anlıyorum seni:D:)
    ??rock_eda?? bunu beğendi.
  3. --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40