Sınava Bir Ay Kala

Konu 'Psikolojik Destek' bölümünde CptanNegatif tarafından paylaşıldı.

1. CptanNegatif

CptanNegatif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sınava bir ay kalmışken 1,5 yıllık ilişkim bitti kız arkadaşım hep ilişkinin ben tarafından bitirileceni savunurdu ama o bitirdi hemde beni kendisine bu kadar bağlamışken ayrılmamız üzerinden 5gün geçti 5gündür 1saatten fazla uyku uyuyamadım düzenli olarak bişeyler yiyemedim nefes dahi alırken nefes almak zor geliyo.Ben bursada oturuyorum kız arkadaşım amasyada okuyo bi kaç ayda bir düzenli olarak bursaya gelirdi en son iki hafta önce geldi çarşamba günü döndü dönerken ağlayarak gitti gittiğinde hiç bi sorun yoktu sevgi sözcükleri herşey devam ediyodu yani herşey normaldi fakat haftasonu ayrılmak istedini söyledi bu ilişkinin geleceği olmadığını ve beni artık hiç sevmediğini.İnanmadım önce sevmedine ama yemnler etti numarasını değiştirdi ve beni hayatından hiç düşünmedn çıkardı.Dün yeni telefonunu buldum ve telefonda konuştum bensiz mutlu ve kafasının rahat oldunu söyledi.Bundan aylar öncesinde ufak bi tartışmada hayata küsen kız gitti geriye kalpsiz biri geldi.Sizce neden Yaptı bnu neden.Neden beni yanlız bıraktı . bizim çocuklarımız olacaktı kırmızı yanaklı ve yeşil gözlü ama olmadı herşey bitti şimdi ne yapmalıyım hayat bu kadar boşken ne yapmalıyım?

Sayfayı Paylaş