Sınava Bir Ay Kalmış

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde CptanNegatif tarafından paylaşıldı.

1. CptanNegatif

CptanNegatif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sınava bir ay kalmışken 1,5 yıllık ilişkim bitti kız arkadaşım hep ilişkinin ben tarafından bitirileceni savunurdu ama o bitirdi hemde beni kendisine bu kadar bağlamışken ayrılmamız üzerinden 5gün geçti 5gündür 1saatten fazla uyku uyuyamadım düzenli olarak bişeyler yiyemedim nefes dahi alırken nefes almak zor geliyo.Ben bursada oturuyorum kız arkadaşım amasyada okuyo bi kaç ayda bir düzenli olarak bursaya gelirdi en son iki hafta önce geldi çarşamba günü döndü dönerken ağlayarak gitti gittiğinde hiç bi sorun yoktu sevgi sözcükleri herşey devam ediyodu yani herşey normaldi fakat haftasonu ayrılmak istedini söyledi bu ilişkinin geleceği olmadığını ve beni artık hiç sevmediğini.İnanmadım önce sevmedine ama yemnler etti numarasını değiştirdi ve beni hayatından hiç düşünmedn çıkardı.Dün yeni telefonunu buldum ve telefonda konuştum bensiz mutlu ve kafasının rahat oldunu söyledi.Bundan aylar öncesinde ufak bi tartışmada hayata küsen kız gitti geriye kalpsiz biri geldi.Sizce neden Yaptı bnu neden.Neden beni yanlız bıraktı . bizim çocuklarımız olacaktı kırmızı yanaklı ve yeşil gözlü ama olmadı herşey bitti şimdi ne yapmalıyım hayat bu kadar boşken ne yapmalıyım?
  2. feminist

feminist Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Kırmızı yanaklı ve yeşil gözlü ha! :D Biz ne kırmızı yanaklı yeşil gözlüler gördük heyyt bee!! :D
    Oğlum bırak ya salla gitsin. Manyak mısın, sınava bir ay kalmış senin taktığın şeye bak . Seni düşünseydi böyle lap diye ortada bırakır mıydı sınava bir ay kala. Hiç sevmemiş demek ki.
    Ayrıca hayatından kısa bir kesit sunmuşsun biz nereden bilelim daha öncesinde ne haltlar yediğinizi?
    Ters bir şey yapmışsındır belki de. Kalıbımı basarım ki sana bu konuda kimse yardım edemez. Bırakın şu sevgilim terk etti muhabbetlerini de gözlerinizi açın biraz. İnsanlar geberip gidiyor orada açlıktan. Bir de yeni nesil olacaksınız.
    CptanNegatif bunu beğendi.
  3. melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Ne uğraşıyorsun ki aşk meşk işleriyle.Git dersini yap.
  4. *LoLLipop

*LoLLipop Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Senin şu anda kitaplarına, soru bankalarına aşık olman gerekiyor, çalıştıklarının boşa gitmemesi için ''Unut'' o kızı...Sen değerli olsaydın onun gözünde zaten seni böyle bir zamanda bırakıp gitmezdi.İyi düşün, pişman oalcağın şeyler yapma...
  5. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    Tam zamanı aşk işlerinin ...
    Bak kardeşim sen bir ay sonra sınava gireceksin ygs'de sana sevgilini sormazlar merak etme git çalış bari kendini kurtar ...
  6. tumblr_

tumblr_ Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes git çalış derslerine filan demiş. Ama kendimden biliyorum. Aklın başka yerdeyken ders çalışamazsın. Ortak bir arkadaşınız var ise nedenini ögrenmeye çalış. Yani o kadar severken ne oldu birdenbire?.. İlişkinizin geleceğinin olmadığını söylemesi..Düşündürüyor açıkçası.. Ama senin yerinde olsam ; bu ugraşlarıma biraz ara verirdim. Üniversiteyi kazanmaya bak. Acı gerçek ama bu şekilde kızın gözünde deger kazanırsın belki. Ya da daha iyisini bulur , hayatına devam edersin. Nasip kısmet işleri işte.
    CptanNegatif ve ayceNuR bunu beğendi.
  7. melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Üniversiteye gidince unutursun.
  8. ayceNuR

ayceNuR Üye

Beğenileri:
    867
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Sınava bir ay kalmışken 1,5 yıllık ilişkim bitti kız arkadaşım hep ilişkinin ben tarafından bitirileceni savunurdu ama o bitirdi hemde beni kendisine bu kadar bağlamışken ayrılmamız üzerinden 5gün geçti 5gündür 1saatten fazla uyku uyuyamadım düzenli olarak bişeyler yiyemedim nefes dahi alırken nefes almak zor geliyo.Ben bursada oturuyorum kız arkadaşım amasyada okuyo bi kaç ayda bir düzenli olarak bursaya gelirdi en son iki hafta önce geldi çarşamba günü döndü dönerken ağlayarak gitti gittiğinde hiç bi sorun yoktu sevgi sözcükleri herşey devam ediyodu yani herşey normaldi fakat haftasonu ayrılmak istedini söyledi bu ilişkinin geleceği olmadığını ve beni artık hiç sevmediğini.İnanmadım önce sevmedine ama yemnler etti numarasını değiştirdi ve beni hayatından hiç düşünmedn çıkardı.Dün yeni telefonunu buldum ve telefonda konuştum bensiz mutlu ve kafasının rahat oldunu söyledi.Bundan aylar öncesinde ufak bi tartışmada hayata küsen kız gitti geriye kalpsiz biri geldi.Sizce neden Yaptı bnu neden.Neden beni yanlız bıraktı . bizim çocuklarımız olacaktı kırmızı yanaklı ve yeşil gözlü ama olmadı herşey bitti şimdi ne yapmalıyım hayat bu kadar boşken ne yapmalıyım?
    Genişletmek için tıkla...

Ooo.. Gerçekten herkes derslerine çalış boşver aşk işlerini demiş ama yok öyle demekle olmuyor.

Neyse bak arkadaşım müzik dinleme bir süre özellikle duygusal müzikler hiç dinleme Atiye-Salla falan dinle =) Sonra düşünmemeye çalış, sürekli arkadaşlarınla takıl, boş durma hep bir şeylerle uğraş. 1 ay sonra unutacaksın :) ..

Sayfayı Paylaş