sitenin kuruluşundaki ikilem

Konu 'İstekleriniz' bölümünde reymysterio tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. reymysterio

reymysterio Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sitenize adalet bölümü hakkında bir mesaj yazdım ve kimse cevap vermedi(doğla birşey) lakin;"konu günceldir" yazınca defalarca uyarı aldım ve en sonda mesajım hiçbir uyarı sebebi gösterilmeden silindi;herhalde son yazdığım birilerinin zoruna gitti....

bu siteyi kuran şahıs ya da şahıslar hangi amaca hizmet ettiklerini daha bilmiyorlar!Etüt sitesi diye giriyoruz sitenin amacıyla alakalı mesaj paylaşıyoruz ama sitede online olan admin+üye+moderatör hepsi forum oyununda! o zman sitenin ismini OYUNODASİ(nokta)com yapın !!!

Zaten moderatörlerde egosunu tatmin etme derdinde...görevlendirilmiş bölümündeki mesajları cevaplayacağına milletin yazım yanlışlarına uyarı verip egosunu tatmin etme derdinde...
  2. dj_pelin

dj_pelin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.733
    Ödül Puanları:
    113
    Lütfen terbiyenizi takının bu ne biçim sözler...!
    Etüt için kullandığınız kelimeler hiç yerinde değil ..
    Hakkınızı savunmanız çok hoş lakin sözlerinize dikkat ediniz ,sakin olunuz..
    Kendinizi güzel bir biçimde de ifade edebilirdiniz..
    Bütün Moderatörlerimizde görevlerini yapıyor.. Elimizden Gelenin Fazlasını yapmaya çalışıyoruz..

Türkçeyi korumak için tabi yazım yanlışlarına dikkat edeceğiz sonra sizin sorularınızı cevaplayacağız ..
    Acaba siz düzgün yazdınızda moderatörlerimiz cevap vermedi..
    ilk önce Etüt`ü Eleştireceğinize kendi yazım biçiminize bakınız Lütfen ..
  3. reymysterio

reymysterio Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Lütfen terbiyenizi takının bu ne biçim sözler...!
    Etüt için kullandığınız kelimeler hiç yerinde değil ..
    Hakkınızı savunmanız çok hoş lakin sözlerinize dikkat ediniz ,sakin olunuz..
    Kendinizi güzel bir biçimde de ifade edebilirdiniz..
    Bütün Moderatörlerimizde görevlerini yapıyor.. Elimizden Gelenin Fazlasını yapmaya çalışıyoruz..

Türkçeyi korumak için tabi yazım yanlışlarına dikkat edeceğiz sonra sizin sorularınızı cevaplayacağız ..
    Acaba siz düzgün yazdınızda moderatörlerimiz cevap vermedi..
    ilk önce Etüt`ü Eleştireceğinize kendi yazım biçiminize bakınız Lütfen ..
    Genişletmek için tıkla...
    Kendinizi çok ünlü,hatrı sayılır bir websitesi firması yetkilisi gibi konuşmanız çok komik gerçekten...

Benim söylediğim sözler haklı olduğundan söyleyecek birşey bulmadığınız için terbiyeli olun demeniz gerekmez!Terbiyeli olmayı senden öğrenecek değilim gel gelelimki ben sizin gibi terbiyeli olmayanlardan değilim.

Ayrıca mesaj açıldıktan 1-2 gün sonra yazılan "konu günceldir" mesajına siz değerli moderatörlerin niye konumu toptan kapattığınızıda inkar etmeyin.

sizin değerli sayılacağından şüphe ettiğim sitenizi eleştirmedim,sadece ne gördüysem onu yazdım ve halen sözlerimin arkasındayım.

...şimdide gelmiş bana yüzsüz bir şekilde "etüt odasıyla böyle konuşamaszsın"diyorsunuz.Doğruları duymak zorunuza gitmesin.
  • dj_pelin

dj_pelin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.733
    Ödül Puanları:
    113
    Sizinle tartışacak değilim... Ben hatrı sayılır ya da ünlü yetkili gibi görmüyorum ayrıca moderörüm ve hakkını vermem lazım... Siz haklı olduğunuz ya da olmadığınız umrumda değil ama kendinizi biraz daha sakin ve güzel anlatabilirdiniz ve bizde buna seve seve cevap verebilirdik..ama siz düzgün konuşmadan anlamıyorsunuz..
    Hem yüzsüz olan değilim.. Ha Etüt odasını ve ya moderatörleri savunmuyorum sadece gerçekleri size göstermeye çalışıyorum ..
    HaYaT SéRSéRi bunu beğendi.
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş