Sizce sorun ne ?

Konu 'Psikolojik Destek' bölümünde Meryem_14 tarafından paylaşıldı.

1. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar şu aralar canım pek bir şey yapmak istemiyor . Örneğin evdeyken ne ders çalışmak istiyorum ( şuana kadar düzenli ders çalışan biriydim ) ne de bir iş yapmak ... evi toplamak ütü vs. :))) Fakat ailemle dışarı çıkacak olsam bu teklifi reddetmiyorum . Yani dışarısıyla kendimi soyutlamış durumda değilim . Sizce benim sorunum ne :D ? Depresyonda olabilir miyim ?
  2. Moderatör Muhammet

Moderatör Muhammet Muhammet Dilmaç Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük
    Dur daha bismilAllah ne depresyonu kardeşim sakin ol :)
    Önceden sosyal birisimiydin? Yani çıkıp gezer miydin yoksa eve gel, ders yap ve ev işlerini yap şeklinde miydin :)
  3. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Genellikle eve gel ders yap şeklindeydim bu zamana kadar
  4. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Arkadaşlar şu aralar canım pek bir şey yapmak istemiyor . Örneğin evdeyken ne ders çalışmak istiyorum ( şuana kadar düzenli ders çalışan biriydim ) ne de bir iş yapmak ... evi toplamak ütü vs. :))) Fakat ailemle dışarı çıkacak olsam bu teklifi reddetmiyorum . Yani dışarısıyla kendimi soyutlamış durumda değilim . Sizce benim sorunum ne :D ? Depresyonda olabilir miyim ?
    Genişletmek için tıkla...
    Kendi kendine tanı da koymuşsun :) Depresyon gibi gelmedi bana pek, depresyonda olsan dışarısıyla bu kadar bağlantıda kalamazdın sanırım :) Şu sıradaki ruh halim seninkine çok benziyor :) Sadece yazdıklarından sana pek yardımcı olabileceğimizi sanmıyorum ama çok genel bir şekilde havalara, tekdüzeliğe bağlayabiliriz belki de (Ders çalışmak istemeyip dışarı çıkmaya hayır diyemediğine göre... :D)
    Bir de kendini çalışmaya çok fazla şartlandırmış olabilirsin. Aşırı niyet bazen tam tersini getirir, odaklandığın o şeyi yapmak istemezsin :)
    Umarım kendin-serbest zaman-ders çalışma üçlüsü arasında boğulmaktan kurtulup dengeli, güzel bir tatil geçirirsin :)

Sayfayı Paylaş