SİZİN BÖYLE SEVGİLİNİZ VAR MI?Morga girip sevgilisinin yanına yattı

Konu 'Bilgi Köşesi' bölümünde buse_buse tarafından paylaşıldı.

 1. buse_buse

  buse_buse Üye

  Katılım:
  23 Mart 2008
  Mesajlar:
  6
  Beğenileri:
  2
  Ödül Puanları:
  1

  Tayvan'da sevgilisinin ölümüne dayanamayan bir erkek, morgdaki dondurucuda gizlice onun yanına yatarak intihar etmek istedi, ancak başaramadı.

  Morg çalışanlarının dondurucuda olağandışı bir sıcaklık olduğunu belirlemeleri üzerine yaptıkları kontrol üzerine, kapağın tam kapanmadığı fark edildi ve dondurucunun içinde "hala canlı" bir kişinin olduğu görüldü.

  41 yaşındaki biçare aşık, dondurucuya girdikten yarım saat sonra kurtarıldı. Liberty Times, haberinde, "morg yöneticilerinden biri kapağı açınca içerde iki kişinin yattığını gördü ve korkudan çığlık attı. Bayan yöneticinin sakinleşmesi uzun zaman aldı" diye yazdı. Biçare aşığın morgda dondurucunun içine girmeden önce, intiharını hızlandırmak için ayrıca ilaç da aldığı belirtildi. İntihar girişimi yarım kalan adamın sevgilisinin geçen cuma günü aşırı dozda uyku hapı aldığı için öldüğü belirtildi.:eek:
  :eek:
  _____________________________________________________________
  ______________________________________________________
  ___________________________________________
  _______________________________
  _______________________
  _______________
  _______

  ____
 2. buse_buse

  buse_buse Üye

  Katılım:
  23 Mart 2008
  Mesajlar:
  6
  Beğenileri:
  2
  Ödül Puanları:
  1
  HAYATTAN İLGİNÇLİKLER

  :eek::eek:Hırsızlar elini kolunu bağlayınca burnuyla telefon etti

  İngiltere'de hırsızlar tarafından elleri kolları bağlanan posta tahsildarı, burnuyla telefon ederek polisi aramayı başardı.

  Blundellsands kentinde üç hırsız Stan Norvill adlı tahsildarın evini bastı. Tahsildardan kendilerini postaneye götürmelerini isteyen soyguncular, postane kasasının otomatik olarak korunduğunu ve sabahtan önce açılamayacağını öğrenince, sabahı beklemeye karar verdiler.

  Tahsildarın karısını evde rehin tutan soyguncular, tahsildarla postaneye giderek kasayı soydular. Hırsızlar rahatça kaçabilmek için de karısıyla tahsildarı ''sucuk gibi'' bağladılar, ama tahsildar Norvill, bağlarına rağmen telefona gitmeyi ve burnuyla 999'u çevirerek polise ihbarda bulunmayı başardı.

  Tahsildar ve karısı, başlarına gelen bu talihsiz olayı unutabilmek için tatile çıktı.  Aynı evde 140 kedi besleyince...

  ABD'nin San Francisco kenti yakınlarında bir yazlık eve kapatılmış 140 kedi ortaya çıkarıldı.

  Polisin açıklamasında, evden dışarı çıkartılmayan ve temizlenmeyen kedilerin sahibi 61 yaşındaki Marilyn Barletta'nın gözaltına alındığı,ancak daha sonra kefaletle serbest bırakıldığı belirtildi.

  Kadının her gün düzenli olarak kedileri beslediğini, evin her yerinde kedi dışkısı ve idrarı bulunduğunu kaydeden polis, bir yardım teşkilatının kedilere bakmayı reddetmesinden sonra, kadının bu evi özellikle kediler için satın aldığını açıkladı.

  Evin içine girilebilmesi için, vantilatörlerle evin havalandırılacağı belirtildi.  Sedece köpeklere mahsus plaj açıldı

  İtalya'nın orta kesimlerindeki Toskana'da bulunan sahil kasabası Populonia belediyesi köpeklere plaj tahsis etme kararı aldı.

  Populonia belediyesi tarafından yapılan açıklamada, ''Dört ayaklı dostlarımıza, kumda yuvarlanabilecekleri ve deniz banyosu yapabilecekleri bir plaj tahsis edilmesine karar verilmiştir'' denildi.  İnsanlık ölmedi diyenler bir daha okusun..

  New Yorklu bir taksici, müşterilerinden birinin takside unuttuğu 4 milyon dolarlık Stradivarius kemanını dürüstlük yapıp sahibine götürdüğünde 75 dolarlık ''ödül'' aldı.

  New York'ta 18 yıldır taksicilik yapan Mısırlı Muhammed İbrahim, geçen hafta kemancı Lynn Harrel'ın çok değerli aletini takside unuttuğunu, kemanı sanatçıya götürdüğünde menaceri tarafından kendisine zarf içinde 75 dolarlık çek verildiğini söyledi.

  New York Post'a başına gelenleri anlatan taksici, ''Ayıp yani. Beni rencide ettiler. Kemanı teslim etmek için vakit harcamak, bana zaten dünyanın parasına maloldu...'' diye konuştu.  "Dikkat dikkat damdan düşmeyin"

  Şanlıurfa'nın Siverek Belediyesi, son günlerde ilçede meydana gelen damdan düşmelerin önlenmesi için halkı hoparlörle uyarmaya başladı.

  Alınan bilgiye göre, ilçede son on gün içerisinde çoğunluğu çocuk 15 damdan düşme olayının yaşanması üzerine, belediye yetkilileri el ilanları bastırarak, anne ve babaların bu konuda daha duyarlı olmalarını istedi.

  Dağıtılan el ilanlarına rağmen damdan düşmelerin devam etmesi üzerine belediye yetkilileri bu kez de hoparlörlerden anons yaparak vatandaşları uyarmaya başladı.  FIKRA / Canlı gazete

  Başhekim, akıl hastanesinin bahçesinde dolaşıyordu, bir ara baktı, bir kalabalık gözüne çarpmıştı. Hemen oraya seğirtti. Deliler bir halka oluşturmuş, ortada dönüp konuşan birini dinliyorlardı:

  -Papendreu seçimleri kaybetti. Hastaneye kaldırıldı.. Bulgar zulmü devam ediyor. Zorla yollanan soydaşlarımızın sayısı seksen bine ulaştı.. Federasyon kupasını Beşiktaş kazandı...

  Başhekim bu işten hoşlanmış :

  -Ne yapıyorlar bunlar böyle? diye sormuş.

  -Efendim, demişler. Ortadaki deli kendinin gazete olduğunu sanıyor, haberleri bildiriyor.

  Başhekim daha da hoşlanmış. Dolaşmasını sürdürmüş. Az ileride birde ne görsün! Sekiz, on deli iplerle sımsıkı birbirlerine bağlanıp bir köşeye atılmamış mı!

  -Onlar mı, okunup da iadeye gidecek eski gazeteler efendim..  REKORLAR /En zalim rehber köpek

  İndiana’da daha önceleri körler için rehberlik yapan köpek Brütüs, talihsiz sahiplerine zalimce şakalar yapardı. Körlerin duvarlara çarpmasına, merdivenlerden yuvarlanmalarına, üç sahibinin de caddedeki rögarlara düşmelerine yol açmıştı. Mahkemeye yansıyan bir olay sonucu, suçlu bulunarak uyutuldu.

Sayfayı Paylaş