Son 2 gün :/

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde Emre0097 tarafından paylaşıldı.

1. Emre0097

Emre0097 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    19
    Yer:
    İstanbul

Merhaba arkadaşlar.İngilizce hocamız herhangi bir mesleği seçip, o mesleğin iyi kötü yanlarını v.s ingilizce halinde yazmamızı istedi.Ve benimde ingilizcem berbat olduğu için yapamıyorum.(Translate'den olmaz.Çünkü kendi yazımızı yani ufak tefek cümle ahtaları falan istiyor)Yardım edebilecek varsa çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkür ediyorum.Başlıkta da belirttiğim gibi son 2 gün :(

* ARKADAŞLAR YARIM SAYFA OLSA BİLE YETER !
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Aralık 2013
  2. !!emine!!

!!emine!! Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Istanbul
    Bunu bir röportajdan alıp çevirdim 'Google Translate' kullanmadan . Kısa biraz ama umarım işinize yarar .

Job of Doctors' Negative Features (Doktorluk Mesleğinin Olumsuz Yönleri)

Firstly , it is so tiring job . İt requires great self-denial.You must make a concession from your family , your personal business.There isn't shift limit.This job includes some enormous risks and responsibilities. Because while you want to treat well people , you may venture lifes of people.And also , this job requires not to harm ill people. It cause to get tired , to spend nights wakefully , to ignore your family from time to time .

Job of Doctors' Positive Features (... Olumlu Yönleri)

To become doctor , first of all , it is necessary to like people. It is the best prize for you that you save a person's life . Job of doctors isn't taking but it is giving good things . In addition to the process of long education , it is a duration to give information and practice till death to people. And to envisage it ,the aim must not be just money. It must be an aim to give devotion without return.
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Mart 2014
    Emre0097 ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. Emre0097

Emre0097 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    19
    Yer:
    İstanbul
    Çok teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş