))...Sonsuz Aşk...((

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde .€yLüL. tarafından paylaşıldı.

 1. .€yLüL.

  .€yLüL. Üye

  Katılım:
  5 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  268
  Beğenileri:
  45
  Ödül Puanları:
  0


  Daha henüz 18 yaşındaydı ama hayatının sonundaydı. Tedavisi mümkün olmayan kanser hastalığına yakalanmıştı.
  Kahır içinde kendini eve kapatmıştı. Sokağa bile çıkmıyordu. Annesibirde kendisi. Bunlardan ibaretti hayat onun için.
  Bir gün çok sıkıldı. Sokaklara attı kendini.. Bir yığın vitrinin önünden geçti. CD satan bir dükkanı geçerken aniden durdu geriye dönüp kapıdan içeri bakarak hayal meyal gördüğü tezgahtar kıza bir kez daha baktı. Kendi yaşlarında harika bir genç kızdı. Gözleri ve yüreği takılı kalmıştı. Bir süre düşündükten sonra CD dükkanına girdi. Kız gülümseyerek koştu ona doğru "Size nasıl yardımcı olabilirim" diye... Öyle bir gülümseyişti ki genç şaşırdı geveledi bocaladı sonra "Evet" diyebildi.. Rasgele bir plağı işaret ederek "Evetbu CD yi almak istiyorum" dedi. Genç kız plağı aldı içeri gitti.
  Az sonra paketlemiş bir şekilde geri geldi. Genç paketi aldı evine geldi ve hiç açmadan paketi dolabına attı...


  Ertesi sabah yine aynı dükkana gitti. Yine bir CD sardırdı kıza yine eve gelip açmadan paketi dolaba attı. Günler hep sardırılıp açılmayan CD alımları ile geçti gitti. Bir türlü genç kıza açılmaya cesaret edemiyordu. Annesine açıldı sonunda... Annesi "Git konuş oğlum ne var bunda" dedi.Ertesi sabah cesaretini toplayıp aynı dükkana gitti ve yine bir plak seçti. Kız plağı sarmak üzere arka kısma gidince genç "sizinle bir gece çıkabilir miyiz ?" diye yazarak altında telefonunu ekleyip gizlice kasanın üstüne koydu.Sonra genç kızdan plağı alarak kaçarcasına uzaklaştı dükkandan.
  İki gün sonra evin telefonu çaldı. Anne açtı telefonu. CD dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan. ****kanlıyı istedi. Gizlenen notu daha yeni bulmuş ve görür görmez aramıştı. Ama ****kanlının annesi ağlıyordu... "Duymadınız mı ? " dedi "Dün kaybettik oğlumu" Cenazeden birkaç gün sonra anne oğlunun odasındaki eşyaları düzenlerken gözüne dolabındaki paketler ilişti. Paketleri aldı oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı. İçinde bir CD ve birde not vardı. "Merhabasizi öyle tatlı buldum ki bir akşam birlikte çıkalım mı ? Bir başka paketi açtı. Yine başka bir not vardı. "Siz gerçekten çok tatlı birisiniz hadi beni bu gece için davet edin artık... Sevgiler...


  ''Asla sevginizi ertelemeyin...Yarın sevginizi kaybetmiş olabilirsiniz..!!
  deathmy bunu beğendi.
 2. pişmanlık

  pişmanlık Üye

  Katılım:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  19
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  süper bişey ***aa

Sayfayı Paylaş