sorun bende mi ?

Konu 'Psikolojik Destek' bölümünde gözdeecem tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gözdeecem

gözdeecem Üye

Beğenileri:
    382
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar benim tek sorunum ailem annem ve babam küçüklükten beri üzerime düşmediler bu yüzden bazı derslerimde matematik gibi başarılı olamadım ve halada olmamaya devam ediyorum babamla hiç anlaşamıyoruz çoğu psikologa gittik hiç biri fayda etmedi o ne derse ben tersini yaparım babam işten gelince evde soğuk rüzgarlar eser kimse konuşmaz kimse gülmez annemle babam ayrılma kararı aldılar ama babam sonradan caydı ne yapacağım bilmiyorum babamla aramızda şiddetli geçimsizlik var :(
  2. Murat AKSOY

Murat AKSOY Türkçe Sevdalısı Özel Üye

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38
    Baban nelerden mutlu olur?
  3. gözdeecem

gözdeecem Üye

Beğenileri:
    382
    Ödül Puanları:
    0
    babam benim yaptığım hiç bir şeyden mutlu olmaz :) bana kızdığı bir hareketi benden küçük olan kardeşim yapınca kızmaz ama :) ayrımcılık var diyelim
  4. okyanasuya

okyanasuya Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Sonuçta karşındaki baban bir insana ailesinden daha yakın kimse olamaz seni onlardan daha çok kimse sevemez annenle babanın ayrılık kararından vazgeçmesine sevinmelisin bence babanla arandaki sorunları çözmeye bak sen ona ne kadar yakın davranıp onu sevdiğini gösterirsen o da sana aynı şekilde davranır belkide babanın böyle davranmasının sebebi kendi babasından böyle görmesidir ve bu davranışın daha doğru olmasını düşünmesidir ona asıl doğru olanın seni sevdiğini göstermesi ve daha yakın olmanız gerektiğini sen gösterebilirsin sonuçta birinin bir adım atması lazım sen aynaya nasıl bakarsan aynada sana öyle bakar söylediklerimi bir dene her şey daha güzel olacaktır babanla aran düzelince senin babanla aran düzelirse belki annenle araları daha iyi olur bu söylediklerim eğer işe yaramazsa da en azından sen adım atmış oldun o zaman başka çareler arasın
    sedoshum bunu beğendi.
  5. gözdeecem

gözdeecem Üye

Beğenileri:
    382
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın ben bunları denedim hemde hepsini bir sürü nasiyat verdiler hepsini denedim babamla annem ben doğmadan öncede boşanma kararı almışlar ben olduğum için boşanmamışlar
  6. okyanasuya

okyanasuya Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

haklısın ben bunları denedim hemde hepsini bir sürü nasiyat verdiler hepsini denedim babamla annem ben doğmadan öncede boşanma kararı almışlar ben olduğum için boşanmamışlar
    Genişletmek için tıkla...
    yok yanlış anladın senin yüzünden demedim sadece ben yeni bir olay sandım ama bence üzülmene gerek yok sonuçta hiçbir anne baba çocukları arasında ayrımcılık yapmaz belki kardeşin küçük olduğu için onunla daha çok ilgilenmeleri gerekiyor olabilir
    gözdeecem bunu beğendi.
  • Murat AKSOY

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38
    Baban en çok neyden yakınır?
  • gözdeecem

gözdeecem Üye

Beğenileri:
    382
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

yok yanlış anladın senin yüzünden demedim sadece ben yeni bir olay sandım ama bence üzülmene gerek yok sonuçta hiçbir anne baba çocukları arasında ayrımcılık yapmaz belki kardeşin küçük olduğu için onunla daha çok ilgilenmeleri gerekiyor olabilir
    Genişletmek için tıkla...
    alt tarafı 1 yaş :) ama alıştım galiba böyle yaşamaya sonrasını bilemem tabi hadi hayırlısı
  • gözdeecem

gözdeecem Üye

Beğenileri:
    382
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bunu bilmiyorum aramızda iletişim kopukluğu var sizde bir babasınız siz en çok neyden yakınırdınız ?
  • Murat AKSOY

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38
    En çok yakındığım, çocuğumun söylediğim anda söylediğimi yapmaması veya geç yapması. Bir de çocuğumun sevgisini belli etmemesi beni çok üzer. Sarılıp öpmesi 10 saniyesini alır ama bana dünyaları verir.
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş