Sözlük

Konu 'İstekleriniz' bölümünde AnatHemA tarafından paylaşıldı.

1. AnatHemA

AnatHemA Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba benim bir isteğim olucaktı teşekkürler. hihi^^

Forumda henüz yeniyim ama etutodası'nın da bir sözlüğünün olmasını isterdim.

bizde diğer paylaşım siteleri gibi x ve y hakkında yorumlar yapabilelim, oya ve kaya nın yıllardır bitmeyen çilelerini çözebilelim. Şirinlerde ki sırrı ortaya çıkartalım ya da yanlış bildiğimiz bir çok tanımı düzeltebilelim birbirimize mum yakalım. vs. vs... (ayin felan yapmıyoruz yanlış anlaşılmasın.) Daha hoş olurdu bence, umarım anlatabilmişimdir.

biraz da olayı renklendiriyim..

Ödev: Sürekli bizim için iyi olduğu vurgulanıpda ''avrupa da böyle bir şey yok'' yargısını aklıma getirdiğim ve sonrasında avrupa nerde biz nerde diye kendime sorular sorup durduğum zaman çerçevesinde yaptığım sıkıntılı iş. Tabi ertesi gün artı almakda cabası;)
    --Bazende süt dökmüş kedi halini alabiliyoruz..
    Bkz.
    Odaya giren anne = oga. esas oğlan = eo
    oga: ayy oğlum ödev mi yapıyorsun afferim.
    eo: evet anne, sınavlar başlıyor. ödevleride dayadılar burnumu karıştırıcak zamanım olmuyor.. !!
    oga: tamam oğlum dur ben karıştırıym burnunu. =D

falan filan.. aklı çalışan öğrencinin bu durumu kendi çıkarları doğrultusunda kullandığı da çoğu zaman görülmüştür. :)

--bide türleri vardır:

• ev ödevi
    • ceza ödevi
    • dönem ödevi
    • tekrar ödevi
    bu saatde iyi saçmaladım.. Her neyse Önerim dikkate alınırsa sevinirim.

Etutodası Sözlük

istiyorum :D

birde ıçıma şimdi bir sızı düştü.. ya bu istek daha önce konuşulmuşsa ?? şimdi ben bunları boşuna mı yazdım ?? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ??
  2. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Sözlük olabilmesi için serbest bir platform'a ihtiyaç var. Sözlüklerde genelde ağıza gelen sayıldığı için kural falan kalmaz herşey amacından sapar. Bizim bundan önce uygulamaya koymamız gereken bir proje daha var. Daha çok buralardayız, ilgilenilir :)
  3. AnatHemA

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bizde bu platformun kurallarına göre saydırırız. sözlük demek illa saydırmak demek değildir bence.
  4. Murat AKSOY

Murat AKSOY Türkçe Sevdalısı Özel Üye

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38
    Fikir güzel. Gayet üretken olabilecek arkadaşlar olduğundan eminim. Gerekli teknik konuları araştıralım. Ona göre bir karara bağlarız.
    Önerin için teşekkürler...
  5. AnatHemA

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş