Sözün özü

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde gok-busra tarafından paylaşıldı.

1. gok-busra

gok-busra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Gitmek Fiilinin Altını Çift ÇİZGİ ile En Güzel Trenler Çizer!!!.......(TREN:AYRILIK)"
    "UNUTMAYIN!Taşı Delen Suyun Gücü Değil, Damlaların Sürekliliğidir!!!.......(latin atasözü)"
    "Unutmayın ki, Hiçkimse Başarı Merdivenlerini Elleri Cebinde Tırmanmamıştır!!!!!!!!!!"
    "Önce fikirlere çatarız, sonrada insanlara!!!......."(MONTAİGNE)
    "Sana düşmanlık edecek kadar dostuna kuvvet verme!!!......."(SADİ)
    "Vaazı tilki veriyorsa kümese gözkulak ol!!!........(ALMAN SÖZÜ)"
    "Her söz cevap istemez!!!!......"
    "Bülbül gezen güle, ördek gezen göle gider!!!......."
    "Cesurun ayakları dayanmak, korkağın ayakları kaçmak için yaratılmıştır!!!......."
    "Başkalarının alacağından korkmasak hayatımızdan atmak isteyeceğimiz çok şey vardır'' !!!......."
    " H A Y A T A ~ G Ü L Ü M S E :) Nefes Aldığın Her Dakika Senin İçin Bir Mutluluk Olsun :) ♥ "
    "Bana kalbimdesin deme! Bilirsin, kalabalık yerleri sevmem.'' ' Edip Cansever ' '' !!!......."
    "Hayat bu işte; Kanatlanıp gitmek dururken, dört duvar içinde hapsolursun. Yaşamak için bir neden ararken, ölmek için bulursun...."
    "Yaşamak mı, yoksa ölmek mi, mesele bunda. Kör talihin sapanlarına oklarına göğüs germek mi daha mertçe olur, yoksa kaygıların ummanına karşı silahlanıp onları yok etmek mi? Ölmek: Uyumak. O kadar! "
    "Ve mutluluk bir kibrit çöpü, Artık ne kadar yanarsa... Bir şehir ol. Mesela İstanbul gibi... Deki: "Boğazım kuruyana kadar seveceğim seni... "
    " Ve bazıları; Yokken bile vardır, fazlasıyla. "
    " Bugünü düşünürüm. Dün geçti. Yarın var mı? Gençliğime güvenmem ölen hep ihtiyar mı?.. Gel çekme şu dünya nazını, kıl bu dünyadayken namazını, sonra kılarım diyenin, az önce kıldık namazını..."
    "BaŞkAlArInI ÖrNeK AlMa, KeNdInI TaNı..! OlDuĞuN GiBi gÖrÜn vE BuNa iNaN. "ÇüNkÜ DüNyAdA SeNdEn dEğErLiSi yOk"
    "Akılsızlığın en büyük kanıtı aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır. Albert Einstein"
    " Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, Affet, senden habersiz aldığım her nefesten."
    " Tam unuttum dersin, aklından çıkarırsın, facebook sorar sana; Ne düşünüyorsun ? "
    "Şüphesiz ki Allah herşeyi bilir, seni nasıl sevdiğimide..."
    "Gülmek için 17 adaleye ihtiyaç vardır. Surat asmak için ise 43..."
    "Bazen 'özne' o kadar uzun süre gizli olur ki, 'özlem' olur."
    "Zaman her şeyin ilacıysa fazlası intihara girmez mi ? Sakın üşümekten şikayet etme. Benim olmadığım yerler soğuk olur. Uyarmadı mı haber bültenleri ?"
    "Nasılsın alfabenin 30. harfi? Karaktersiz misin hala?"
    "İsyan Etmiyorum Haşa.. Haddim Değil . Ama Bazen Şu Kalbimi Bi Camii Avlusuna Bırakasım geliyor."
    "Ağlama ağlama içinde kalsın ayrılık insanlar için ve sende bir insansın."
    "yaşamaksa seni sevmek ben hiç ölmedem,seni seviyorum."
    "herkes bana kalpsizsin diyorlar çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar."

Sayfayı Paylaş