spaces müzik atma

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde gökçe begüm tarafından paylaşıldı.

1. gökçe begüm

gökçe begüm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

arkadaşlar spaces nasıl müzik atılıyor ya bana yardım edebilir misin? internetten baktım ama yapamadım yardımcı olursanız sevinirim
  2. lutfullah

lutfullah Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    19
    Arkadaşım öncelilke kendi alanına git. alanına gidince sol doksanda Diğer butonu var diğere tıkla ve açılan menüden başka modül ekleye tıkla daha sonra karşına çıkan sayfadan Windows Media Player seçeğine tıkladığında Gizle olan seçenek Göster şeklinde değişecektir daha sonra sekmeyi kapat şeçeneğine tıkla ve sağ taraftan kaydete tıkla artık spacende bir media player var. şimdi ise bu media playere müzik koyman gerekiyor. media playerin sol doksanında bulunan düzenle seçeneğine tıkla. karşına video ya da ses klibinin web adresini yazacağın bir kutucuk çıkacaktır.

Şimdi ise sıra da müziğin web adresini yazman için bilgisayarındaki müziği upload etmen gerekiyor "http://www.yourfilehost.com/flash_upload.php" işte müzik upload edebileceğin bir site müziği burdan upload ettikten sonra web adresini getirip media da düzenle seçeneğinde bulunan kutucuğun içine kopyalaman yeterli olacaktır ;) benden bu kadar umarım becerebilirsin :D:D:D
  3. ßade

ßade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşım öncelilke kendi alanına git. alanına gidince sol doksanda Diğer butonu var diğere tıkla ve açılan menüden başka modül ekleye tıkla daha sonra karşına çıkan sayfadan Windows Media Player seçeğine tıkladığında Gizle olan seçenek Göster şeklinde değişecektir daha sonra sekmeyi kapat şeçeneğine tıkla ve sağ taraftan kaydete tıkla artık spacende bir media player var. şimdi ise bu media playere müzik koyman gerekiyor. media playerin sol doksanında bulunan düzenle seçeneğine tıkla. karşına video ya da ses klibinin web adresini yazacağın bir kutucuk çıkacaktı

Şimdi ise sıra da müziğin web adresini yazman için bilgisayarındaki müziği upload etmen gerekiyor "http://www.yourfilehost.com/flash_upload.php" işte müzik upload edebileceğin bir site müziği burdan upload ettikten sonra web adresini getirip media da düzenle seçeneğinde bulunan kutucuğun içine kopyalaman yeterli olacaktır ;) benden bu kadar umarım becerebilirsin

bi tek burayı yapamadım :( resimli anlatırmısın burayı
  4. lutfullah

lutfullah Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    19
    valla anlatmayı çok isterdim ama bir türlü resim ekleyebiyorum ki buraya :D:D:D
  5. Börte Çene

Börte Çene Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    7
    upload kısmını mı anlamadın?
  6. ßade

ßade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    aynen öle

arkadaşlar biriniz daha ayrıntılı anlatırsa cok iyi olucak ...
  • Börte Çene

Börte Çene Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    7
    öğleden sonra resimli anlatımı foruma ekleyebilirim şimdlik biraz daha açık anlatalım;

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

add files to upload butonuna tıkla ve şarkını seç;
    your nickname or sitenameye şarkının adı yaz;

aşağıda ı have read and agree the tos (kutucuğu onayla)
    ve upload butonuna tıkla;upload bitince müziğin linki belli olur orada
  • lutfullah

lutfullah Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    19
    hayır hayır upload bitince alman gereken link ; orda bir media player olucak o media playerin üstüne gel sağ tıkla özellikler de daha sonra karşına çıkan sayfada Konum un karşısındaki linki alacaksın ;)
  • lutfullah

lutfullah Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    19
    Ya da sen hiç uğraşma müzik upload etmekle felan ben sana bir sürü radyo URL'leri vereyim onu koy :D Hem oraya müzik koyunca uploadlar tam olmadığından mı ne sürekli müzikleri yeniden upload etmen gerekiyor çünkü müzik şimdi çalışıyorsa 1 saat :D sonra çalışmıyor :D
  • Börte Çene

Börte Çene Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    7

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Ya da sen hiç uğraşma müzik upload etmekle felan ben sana bir sürü radyo URL'leri vereyim onu koy :D Hem oraya müzik koyunca uploadlar tam olmadığından mı ne sürekli müzikleri yeniden upload etmen gerekiyor çünkü müzik şimdi çalışıyorsa 1 saat sonra çalışmıyor :D
    Genişletmek için tıkla...
    en iyisi:)

upload ettğin siteler bazen dosyaları siler evet;bencede uğraşma arkadaşdan al linkleri

benim daha spacem bile yok:D
  • Sayfayı Paylaş