Student Book 17.Sayfa Çeviri + c bölümü

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde FerhatÇakır tarafından paylaşıldı.

1. FerhatÇakır

FerhatÇakır Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Student book sayfa 17 yi yapan varmı metni türkçeye ceviren ve onun aşağısındaki soruları yapan ? b ve c bölümü:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

alın buda metinn.

ingilizce metin

Hello I'm danial washington and this clever is a german shepherd with dark tan fur. He is a super hero.He works for the Police Department in the canine unit. Clever and I word the night shift. Our working day starts at 5.00. and ends at 3.00. We sleep in the same room because I I'd like to know that he's sleeping and not playing!.midday and have our breakfast. clever always has high quality dry dog food and water. After breakfast, Clever plays with my other dog and enjoys his time off.
    Before we go to work, clever and I spend some time training. There is a lot of training and testing in being a K9 but clever loves house and drive to the police station. clever sits in the back of the car
    -Clever is on patrol for ten hours. He knows that this is not a time for playing of sleeping so he remains alert at all times. His job is to protect me but he sometimes searches for criminals and looks for evidence clever is a real professional. he has got a lot of experienced and is a great help in difficult situations
    When our shift is over, clever and I return to the station, then we go home. clever has his second meal at about 4.00 . and after that we go straight to bed . we have the same routine every day and we like it. Like all dogs, clever loves routine
    On our days off clever and I often travel together or do some training. we enjoy spending time together. Being a K9 handler is not easy but it is worth. I think of clever as my friend as well as my partner and I'm sure he feels the same way about me!

Türkçe metin [reklam olur nerden çevrdiğimi yazarsam]

Merhaba ben \ \ \ 'm Danial washington ve bu zeki koyu kahverengi kürklü bir Alman çoban. O köpek ünitesinde Polis Departmanı için süper hero.He çalışır. Zeki ve ben kelime gece vardiyasında. Bizim iş günü 5.00 'da başlar. ve 3.00 'de sona erer. II \ \ \ 'bilmek istiyorum, çünkü o \ \ \' çünkü biz aynı odada uyumak uyku değil oyun oynuyor!. Öğlen ve kahvaltı var. zeki her zaman yüksek kaliteli kuru köpek maması ve su vardır. Kahvaltıdan sonra, zeki köpek diğer çalış ile benim ve kapalı sahiptir onun zamanı. zeki önce, işe gidiyoruz ve ben eğitim harcamak biraz zaman. eğitim ve test bir sürü bir K9 olmanın vardır ama akıllı karakola ev ve sürücü seviyor. akıllı Clever-arabanın içinde oturan geri saat on devriye bulunmamakta. O bu onun her zaman uyanık kalacak şekilde uyku oynamak için bir zaman olmadığını bilir. Işini bana korumaktır ama bazen suçlular arar ve gerçek bir profesyonel kanıt zeki arar. o tecrübeli bir sürü var ve eve gitmeye, istasyon durumlarda bir zor çok yardımcı zaman bizim, üzerinde kaydırmaya zeki ve ben geri dönmek. zeki hakkında 4.00 'de ikinci yemek vardır. ve bundan sonra biz yatağa düz gidin. biz aynı rutin her gün var ve biz bunu seviyorum. köpekler gibi tüm akıllı zeki kapalı günlerde bizim rutin seviyor ve sık sık birlikte seyahat veya eğitim yapmak biraz. Beraber vakit geçirmekten zevk. Bir K9 işleyicisi olmak kolay değildir ama buna değer. Arkadaşımın yanında benim ortağı ve ben kadar zeki düşünüyorum \ \ \ 'o benim hakkımda aynı şekilde hissediyor eminim!
    _Aysegul_ ve peSSımıSTıC bunu beğendi.
  2. my seda

my seda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    saolun çok teşekkür edeim altındaki c boölümünü gremedim.
    _Aysegul_ bunu beğendi.
  3. c-a-d-ı

c-a-d-ı Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    acill

ingilizede 17. sayfa c bölümü acil lazım bulan varsa lt paylaşssın:)
    _Aysegul_ bunu beğendi.
  4. çawreşamın!

çawreşamın! Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hemencevir.com'dan tüm çevirileri yapabilirsiniz ;)
    _Aysegul_ bunu beğendi.
  5. gozde.dmr

gozde.dmr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    C bölümü cevapları :

1:he works for the police department
    2:they work between 3 a.m an 5 p.m
    3:they are break fast
    4:because he has got a lot of experience