Student's Book, Sayfa 94 !

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde M.U.S.İ.C tarafından paylaşıldı.

1. M.U.S.İ.C

M.U.S.İ.C Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba,
    Çeviri yapmakta zorlandığım için sizden yardım isteyeceğim. Çeviri bu geceye kadar bitmesi gerek. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

İngilizce Metin :
    "Mr fussy and fussy have been married for a long time. Mr fussy is a businessman and Mrs fussy is a nurse. They are sometimes angry with each other. Yesterday, Mr fussy was very angry with his wife and Mrs fussy was very angry with her husband. When Mr Fussy came home, he was very tired. They didn't speak to each other while they were eating their dinner because they were too angry to speak to each other.

After dinner Mr Fussy went to bed early and he didn't say anything to his wife. Mrs fussy washer the dishes and read her book before she went to bed. When she entered the bedroom, she fotnd a piece of paper on the small table near the bed. İt was a note from her husband. These words were on the note : Mother Fussy. Wake me up at 7 am.
    The next morning, when Mr fussy woke up, it was 8.30 am and he was lete. There was another piece of paper on the table. These words were on the note : Father fussy. İt is 7 am Wake up."

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Yardımlarınızı bekliyorum, gerçekten çok ihtiyacım var bu çeviriye.

İyi akşamlar.:)
  2. M.U.S.İ.C

M.U.S.İ.C Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen yardım edin arkadaşlar, çok önemli. :(
  3. M.U.S.İ.C

M.U.S.İ.C Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ....yardım lütfen :( !
  4. alas

alas Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen students bookstaki sayfa 89 da 20.etk

20.etkinliği yapan lütfen yazsın....:confused:
  5. M.U.S.İ.C

M.U.S.İ.C Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ya arkadaşlar yapan yok mu ya ? Yardıma ihtiyacım var ... lütfen biri artık konuya baksın :(
  6. Beyzaaa3

Beyzaaa3 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    29
    arkadaşlar googlenin çeviri yeri var oradan yararlanabilirsiniz;)
  7. Beyzaaa3

Beyzaaa3 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    29
    bazılarını çevirmedi ama bu kadar benden gelenler ;)

"Bay telaşlı telaşlı ve uzun süre evli edilmiştir. Bay telaşlı bir işadamı ve Bayan telaşlı bir hemşire vardır. Bazen birbirleri ile kızgın vardır. Dün, Bay çok eşi ve Bayan kızgın telaşlı olduğunu çok kızgın telaşlı oldu kocası. zaman Bay Fussy ev, çok yoruldum. çünkü onlar da birbirleriyle konuşmak kızmıştın ise onların yemek yiyordu Onlar birbirleriyle konuşmadı geldi.

Sonra akşam yemeği Bay Fussy yatağa erken gitti ve o söylemedi karısına bir şey. Bayan telaşlı yıkayıcı yemekleri ve okumak adlı kitabında önce o yatağa gitti. Ne zaman o yatak girdi, o yatağın yanında küçük masada bir kağıt parçası fotnd. Bir notu kocası değildi. Bu sözleri dikkat: Anne Fussy üzerindeydi. 7 beni Wake up am.
    Ertesi sabah, ne zaman Bay telaşlı, o 8,30 ve o lete oldu am uyandım. Orada masaya kağıt bir parçası olmuştu. Bu sözleri not: Baba telaşlı üzerindeydi. It up Wake am 7 olduğunu. "
  8. Beyzaaa3

Beyzaaa3 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    29
    ingilizce sayfa 99 20. etkinlik cevapları...

1)huge 2)large 3) enormous

21. etkinlik
    1)scream 2) cry out
  9. M.U.S.İ.C

M.U.S.İ.C Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Beyze, teşekkür ederim. Fakat, Google çeviri yanlış çeviri yapıyor.
    Lütfen, dersleri iyi olan, ingilizce bilen birinden yardım istiyorum ..
  10. Beyzaaa3

Beyzaaa3 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    29
    ben yarın öğretmenimize sorarım cevabını yazarım sana eğer acil değil ise ;)

Sayfayı Paylaş