Şu Cümleyi Çevirecek Babayiğit Var mı?

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde hati_buket tarafından paylaşıldı.

1. hati_buket

hati_buket Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    4

we saw pictures of a 'melt-down' where the entire core of the reactor becomes molten and unconrollable and also heard for the first time of a 'melt-throught',where the radioactive mass melts through the earth's crust and at the very least,cont*****tes the ground water of an entire river basin system,making thousands of square miles uninhabitable for decades and totally destroying the agriculture of an entire region.
    arkadaşlar şu paragraf gibi cümleyi cevirebilecek olana babayiğit demek az kalır lütfen yardım eder misiniz?
  2. !!emine!!

!!emine!! Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Istanbul
    cont*****tes = ?
    Ayrıca conrollable diye bir şey yok ki bildiğim kadarıyla yanlış yazmış olabilir misin ?
    Bunları söylersen ancak çevirebilirim .
  3. pnr01

pnr01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biz resimleri gördüm bir ' melt-down
    ' burada reaktör tüm çekirdek erimiş olur ve unconrollable ve aynı zamanda bir 'erime-burada radyoaktif kitle erir yerkabuğunun ve en azından, devam, düşünce', ilk kez duydum *** tes bin kilometrekarelik onlarca yıldır yaşanmaz hale ve tamamen tüm bölgenin tarım yok tüm nehir havzası sistemin, yeraltı suyu.
  4. GULSERNUR

GULSERNUR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir 'erime aşağı' reaktörün tüm çekirdek erimiş ve unconrollable olur ve aynı zamanda radyoaktif kitle yerkabuğunun ile ve en azından erir bir 'erime-düşünce' ilk kez, duydum nerede resimlerini gördüm , devam bütün bir nehir havzası sisteminin yeraltı suyu, yıllardır yaşanmaz kare binlerce kilometre yapmak ve tamamen bütün bir bölgenin tarım yok tes.

Sayfayı Paylaş