Sümeyye' nin Günlüğü ♥●•٠·˙ •◡•

Konu 'Günlük' bölümünde Moderatör Sümeyye tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Sümeyye

Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113

Sevgili günlük
    Bugün her zamanki günlerden biriydi yine..susuzluk içinde..açlık.. :) ramazanda çok zor oluyor değil mi? hem sıkıcı,hem yorgun,hem benim için uykusuz..bugün günümün %90 ı müzik dinlemekle geçti ve tabi aynı zamanda burda geçti...okulu bitti..derdim ki hep 'okul bitince unuturum zaten' ama olmadı,olmuyor işte..ne kadar istesende ismini duyunca..herşey seni eskiye götürüyor..ama söyleseydim ona olabilirdi belki..her gün okulun sitesindeki resimlerine bakıp duruyorum..olmaz böyle biliyorum ama elimde değil..her gün onu görürken şimdi kayboldu hayatından..bir daha göremeyeceksin..olsun hayat ben yinede mutlu olmaya çalışıyorum..hayattan ümidi kesmemek lazım..sevgili günlük ben işte böyle birisiyim..biraz herşeyi kafaya takıyorum..ilk günden üzüntülü şeylerden bahsettim sana..ama yarın güzel bir gün olacağı umuduyla sözlerime son veriyorum..şunuda unutmayım sanada bir isim bulacağım..bu ne böyle isimsiz gibi bir şey..düşüneceğim bugün..
    :):):):)

28.07.2012
    CUMARTESİ
    mystery_girl ve cans_1907 bunu beğendi.
  2. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    Bugün ne gündü ama..:) sabah uyandıktan sonra biraz oturdum sonra televizyon izledim..saat 2 gibiydi..çok acıktım ve susadım..sonrada uyumak en iyisi dedim ve yatıp uyudum..o kadar çok uyudum ki kalktığımda saat 7 ye geliyordu..:eek: kafam şişmiş gibiydi..patlıyordu kafam..Başımda çok ağrıyordu..ama herkes beni tanır çok uyurum..ama benimde suçum yok..sahura kadar hiç uyumuyorum hep televizyonda dizi,film izliyorum..ve sonunda dayanamıyorum yani..gündüz uykuyu depoluyorum..Yani bugün orucumu uykuya tutturdum valla :D ama bir yandan da kalktım ve 1 saatin nasıl geçtiğini anlamadım bile.yemeğimi yedim ve tüm açlığımı unutuverdim bir anda..ama çok su içiyorum..ondan fazla bir şey yiyemiyorum..art ık bugünde hiç uyumam sahura kadar..ne yapıyım gece daha güzel filmler oluyor..dizilerimi hiç kaçırmıyorum..dersen bana hiç ders çalışıyor musun diye? yalan söyleyemem hiç çalışmıyorum :) 2 defa lise 1.sınıfın tekrarını yaptım o kadar yani :) bugün çok boş bir gündü benim için..pek iyi,eğlenceli bir şey olmadı ama kötüde değildi..sözlerimi sonlandırayım..tatil boş ve sıkıcı geçiyor..keşke okul açılsa..arka daşlarımı özledim :confused: kendine iyi bak,yarın görüşmek üzere
    :):):)

29.07.2012
    PAZAR​
    cans_1907 bunu beğendi.
  3. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    Bugün güne erken başladım ve hareketli başladım ama uykumu hiç alamadım..evde biraz televizyonda dizi izledim sonrada öyle oyalandım boş boş yani..daha saat erken aslında ,neler olacağını tahmin edemem..belki akşam güzel bir şey olabilir değil mi? bugün iftardan sonra biraz ablam ve annemle gezeceğiz çarşıda..oruç olduğumuzdan pek dışarı çıkamıyoruz..çok susuyoruz ve acıkıyoruz çünkü..şu an müzik dinliyorum hemde buraya yani sana yazıyorum..gerçekmiş bu..insan içindekileri birisine anlatınca rahatlıyor..:) artık ne yapacağız..? iftarın gelmesini bekleyeceğiz :) gece sahurda zaten hiç bir şey yemedim ya ..bugün daha erken olduğu için pek anlatacak bir şey yok..ondan dolayı yine ben sözümü sonlandıracağım..bir de buraya yeni üyelik yaptırdım bazende onda olurum..hadi kendine iyi bak..yarın görüşürüz
    :):)

30.07.2012
    PAZARTESİ​
    HaYaT SéRSéRi ve cans_1907 bunu beğendi.
  4. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    bugün çok farklı bir gün değil yine..yine acıkıyorum ve susuyorum :) bugün yine ablamı bilgisayarın başından kaldırmak için uğraştım..hep 2 dakika der zaten ama o 2 dakika bir geçmek bilmez hatta 20 dakikayı bile geçer :) dün aslında iftardan sonra buraya gelecektim ama biraz dolaştık dışarıda..banada iyi geldi ama..gezerken cami nin çıkışında abimi gördük ve hemen kaçtık..görmese daha iyi olurdu çünkü..bugün hiç uykumu alamadım.çok erken kalktım..sonrada yine televizyon başına geçip dizi mi izledim..Şu doktorlar dizisini her yıl izlerim ve hiç bıkmam..ne yapıyım hoşuma gidiyor o dizi..kaç yıl oldu bu arada doktorlar..şu Arslan varya ona ablam bayılıyor ama be pek sevmiyorum ya..:) hava aşırı derecede sıcak :eek: bunalıyorum yani..Aslında ben günlük yazmayı pek sevmem..daha önceden denedim ama 1 hafta bile sürmedi sıkıldım ve bıraktım aslında unuttum..:) ablamın kalın bir defteri var yıllarca yazmış orada..unutkanlığımdan yazamıyorum ben..özellikle isim hafızam berbattır :) dizi izlerken bin defa sorarım bunun ismi ne diye :) yine sözlerimi sonlandırıyorum aslında anlatacak ve yazacak çok şey var ama neyse..el salla bana..
    :):)

31.07.2012
    SALI ​
    HaYaT SéRSéRi, goncam_92 ve cans_1907 bunu beğendi.
  5. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    Bugün ne kötü gündü ya..Ablamın lys sonucu kötü geldiğinden kafamız çok kötü..bugün ablamla beraber dershaneye gidip hocalarıyla konuştuk..2 yıllık istemiyor..ablama çok üzülüyorum..bu sene 2. yılı neden böyle oldu anlayamadık..çok çalıştı ben biliyorum..her gün baraj puanı düşecek mi diye bakıyor..umutla..hemde..ne yapsam? elimden de bir şey gelmiyor ki..Allah ım bende eğer sınava girdiğimde böyle olursam ne yaparım? çok kötü bir durum..:confused: en iyisi bu seneden 2. yılımdan temeli sağlam tutmalıyım..şimdiden sınav stresine girmeye başladım..mimarlık istiyorum ama çok yüksek..eğer kazanamazsam ne olur? herkes çok üzülür..en başta ben,yıkılırım..tüm hayatımızı,yıllarımızı şu sınavlara bağlıyorlar ya çok kötü..onca emek,onca gayret boşa gidebiliyor..bugün oruçtum ama ne yapıyım ablamı bu haliyle yalnız bırakıp dershaneye gönderemezdim tek başına..çünkü bundan eminim ki benim yerimde o olsaydı beni yalnız bırakmazdı..şu aralar ona çok destek olmalıyım..bunu atlatması gerekiyor..3.yılında da girerse sınava..kazanamazsa yine ne olur..çok üzülür,hayatı biter..kpss sınavına da girecek ama ümitli değil..ahh elimden keşke ablamın bu kadar üzülmemesi için bir şey gelse..zaten ailem geçen sene istediğimiz liseye gidemedim diye çok üzüldüler..bu senede bu çıktı..şunu biliyorum ki öğrenci olmak çok zor..gece insanın gözüne uyku bile girmiyor..ben bir yazılım kötü geçtiğinde geceleri uyuyamıyorum..artık ilerideki senelerde çok çalışıp,kendimin ve ailemin üzülmemesi için istediğimiz bölümü,yani Mimarlı ğı kazanacağım..eğer ki bunu yapamazsam biterim ben,kahrolurum..başka bölümleri istemiyorum..ama bencede en önemliside çalışma isteği..bir amacı nın olması değil mi? insan istedikten sonra Allah ın bize verdiği zekayla herşeyi başarabiliriz..artık sıra bende..ben ne yapacağım sınavda..bekle artık beni sende..
    :)

01.08.2012
    ÇARŞAMBA​
    goncam_92 ve cans_1907 bunu beğendi.
  6. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    Bugün gerçekten güzel bir gün..Dün sana anlatmıştım..ablam istediği üniversiteyi kazanamadı burda 2 yıllığa gidecek demiştim..dün hep beraber konuştuk ve kesin bir karara vardık..kesinlikle ablam birdaha ki seneye de sınava girecek..3. yılı olacak ama şuna inanıyorum sonunda mutlu olacak..zaten benimde istediğim bu..:) o ne kadar mutlu olursa bende o kadar hatta daha fazla mutlu olurum..seneye daha fazla çalışacak ve 3. yılında da olsa istediği üniversiteyi kazanacak..inşallah..çünkü bu çok önemli bir karar..çok düşünmesi ggerekiyor..çünkü azandığı üniversiteyi bitirip o meslekten ekmek yiyecek..ileride pişman olmamak için doğru karar vermesi gerekiyor..dün anladım ablam çok üzgündü çünkü bu sene bir yere gitmesi gerektiğini düşünüyordu..bende onun yanında olduğu belli ettim..bana dedi ki..dün sen bana ''seni 2 yıllık,istemediğin bir üniversiteye göndermeyeceğim,bunu yaptırmayacağım sana..ben konuşurum onlarla'' dedim..bana dedi ki..bunu dedin ya işte o zaman rahatladım ve moralim yerine geldi dedi..iyiki varsın dedi bana..ne güzel kardeşinin olması benimde ablamın olması..çok şanslıyız.tamam abim var ama abi,abla gibi olmuyor..her şeyini abiye anlatamazsın ama ablaya anlatabilirsin..bende şanslıyım..bugün çok acıktım ama alıştık sende bende artık,hep bunu diyorum..ama bugün düne rağmen daha iyiyim..dün daha çok acıkmıştım..bugünde acıktım..ama.biraz bugün uykusuzum ama idare ediyorum.1-2 saat uyurum sonra geçer..artık sözümü sonlandırmanın zamanı geldi..bugün mutluyum..Allah bozmasın..ileri saatleri bilemem ama inşallah böyle devam eder..hadi kendine iyi bak..

02.08.2012
    PERŞEMBE​
    cans_1907 bunu beğendi.
  7. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    Bugün günüm çok sıkıcı geçiyor..hep sana diyorum ya uykumu alamadım,uykum var derim ya,işte bugün ilk defa uykumu aldım..çok geç kalktım..şu an müzik dinliyorum ..çok eğlenceli bir şarkı..bugün pek hatta hiçbir olay olmadı..hep aynı..ama sıkıcı yine..ablamın tercihini yapmayacağız,3.yılı da olsa yine deneyecek şansını :) okulların açılmasını bekliyorum..off bölüm seçtiğim kağıdı da götürmedim okula.ama ablamla beraber bizim okulun numarasını aradık ,son günü sormak için.müdür okul açılmadan 15 gün öncede getirebilirsiniz,sorun olmaz dedi..herkes götürmüş ya..ben nasıl unuttum..bilmiyorum..birde okulda yapılan kompozisyon yarışmasında dereceye girdim ama para ödülümü vermediler..onuda isterim artık..yoksa vermezler bu gidişle :) hadi kendine iyi bak..izin geldi video paylaşabilirim..bunu dinliyorum şu an

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

♫ ♬ ♫ ♬ ♫ ♬ ♫ ♬

Bugünün Sözü;

Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen. Ne incitir, ne acıtır. Ne yaralar ne kanatır. Gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun, varlığıyla huzur bulduğun bir denizin yakınında yürümek gibidir böyle sevmek..... Uzaktan sevmek en güzelidir bazen.​

03.08.2012
    CUMA​
    HaYaT SéRSéRi, cans_1907 ve Smyy60 bunu beğendi.
  8. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    Nasılsın iyi misin? Bana soracak olursan süperim bugün..uykum var ama ayakta duruyorum yinede :) televizyon izlemekten bıktım,en iyisi forma gideyim dedim kendime..şu anki dinlediğim şarkıyı bağırarak söylüyorum..:) sesim iyi değil ama idare edilir herhalde..bu aralar sana anlatacak pek bir şeyim yok..şunu farkettim bugün,ben okuluma ve arkadaşlarıma çok alışmışım..bu sene lise 1.sınıfı bitirdim ama çok alıştım herkese..özellikle Elif i çok özledim..sabah kalkıp okul için saçımı yapmak,hazırlanmak bile herşeyi özledim..ama az kaldı ramazandan sonra açılıyor..Elif e mesajda atıyorum ama cevap vermiyor..kafam bozuk biraz..hep evdeyim,kimse yok..canım sıkılıyor..ablam var ama bazen anlaşamıyoruz..ramazan olunca çarşıda gezip,eğlenemiyorum da ,oruç olduğumdan olmuyor..artık ramazan geçince gezerim saatlerce :) bugünün şarkısı ne biliyor musun? aşağıda bak hadi..

Bugünün sözü;​
    Nasıl kızıyorum kendime bazen
    Bazenler çoğalıyor bazen

04.08.2012
    CUMARTESİ​
    cans_1907 bunu beğendi.
  9. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    Bugün çok iyiyim..ama bugün çok uyuyamadım..saat 1 de uyudum..4 te kalktım..oda telefon çaldı..baktım kimse yok evde..herkes çarşıya,dışarıya gitmiş..evde tek kaldım..haber bile vermediler yani..ben kalktığımda bunlar nerde diyeceğimi biliyorlar,hemde haberde vermiyorlar..akşama büyük olan ablam eşiyle bize geliyorlar..yeğenlerimi göreceğim,sevindim..biraz öncede zeynep geldi..annesi ile..ama yarım saat durup geri gittiler..benimde ev de canım sıkıldı,en iyisi forma gideyim dedim..bugünün şarkısını merak ediyor musun? aşağıya bak o zaman..:)

05.08.2012
    PAZAR
    cans_1907 bunu beğendi.
  10. Moderatör Sümeyye

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili günlük
    Bugün günüm çok sıkıcı geçiyor..bugün fazla acıkmadım ve susamadım..dün gece the vampire diares dizisini izledim hemde 2 bölüm ard arda..süperdi gerçekten..Elena ya bayılıyorum ..zaten ben vampir dizilerini ve filmlerini çok seviyorum..:) ben neden böyleyim..bir şarkıyı çok seversem defalarca hep onu dinliorum..:D bu arada ramazanda annem,ablam ve ben sivas a gidiyoruz..bayramı orda geçireceğiz..bu günün şarkısı yine aşağıda..:)

06.08.2012
    PAZARTESİ
    cans_1907 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş